Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 210
search
  • Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 210
  • Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 210
  • Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 210
  • Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 210

Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 210

234,96 zł
Netto

Wyświetl historię cen produktu

Inteligentne gniazdo zasilania FRITZ!DECT 210 umożliwia ręczne lub automatyczne włączanie i wyłączanie urządzeń elektrycznych. Dzięki ochronie przed pryskającą wodą (IP44) i rozszerzonemu zakresowi temperatur FRITZ!DECT 210 jest wyjątkowo wytrzymały i specjalnie zaprojektowany do użytku na zewnątrz.

Ilość

Inteligentne gniazdko pozwala na zdalne i ręczne zarządzanie zasilaniem podłączonych urządzeń. FRITZ!DECT 210 łączy się bezprzewodowo z routerem FRITZ!Box, za pomocą którego możliwe jest skonfigurowanie zaawansowanych funkcji kalendarza. Urządzenie posiada wbudowany watomierz który pozwala na monitorowanie zużycia energii. Urządzeniem można sterować z komputera, telefonu komórkowego, a nawet przez Internet.

Łączność bezprzewodowa DECT
Możliwość zamontowania na zewnątrz Tak
Typ urządzenia Gniazdko inteligentne
Zastosowanie Smart Home
Tryby działania Automatyczny, zdalny i ręczny
Maksymalna moc 3450 W
IP 44 Tak
Czujnik temperatury Tak
Kalendarz astronomiczny Tak
Konfiguracja Przez router FRITZB!Box

Inteligentne gniazdko dla FRITZ!Box

Gniazdko FRITZ!DECT 210 pozwala na korzystanie z zaawansowanej konfiguracji harmonogramu pracy urządzenia. Można zaprogramować je aby uruchamiało się jednorazowo lub codziennie, w określone dni tygodnia i ustalonych godzinach a nawet z wykorzystaniem kalendarza Google. Funkcją przydatną dla wszystkich wyjeżdżających na urlop, jest funkcja losowego uruchamiania podłączonych urządzeń, dzięki czemu symuluje obecność domowników. Kalendarz astronomiczny pozwala na uruchamianie lub wyłączanie podłączonego urządzenia o wschodzie i zachodzie słońca. Dokładne statystyki

Gniazdko FRITZ!Box dostarcza również dokładne statystyki odnośnie pracy podłączonego urządzenia i otoczenia. Urządzenie pokazuje ilość zużytej energii, aktualną moc i napięcie. Dodatkowo możliwy jest pomiar temperatury. Zebrane dane odnośnie kWh, € oraz emisji dwutlenku węgla, można przedstawić w przedziałach godziny, dnia, miesiąca i roku.

Specyfikacja

Zastosowanie Inteligentny dom, włączanie/wyłączanie zasilania, pomiar zużycia energii
Rodzaj połączenia bezprzewodowe – DECT
Maksymalna moc 3450 W
Rodzaje przełączania Jednorazowe, codzienne, cykliczne, losowe, odliczanie, kalendarz astronomiczny, odliczanie czasu, stand by
Czujnik temperatury tak
Czujnik dźwięku tak
Rodzaj zarządzania Ręczne, automatyczne, przez Internet
Konfiguracja Przez interface urządzenia FRITZ!Box
Pobór mocy (od FRITZ!OS 6,50) ok. 1,1 W (ok. 0,5 W w trybie uśpienia)
Wymiary (dł. x wys. x szer.) 64 x 36 x 127 mm
Waga 207g

20002723
Wyświetlono - of pozycji