Marka Fiskalo od lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań fiskalnych na potrzeby biznesu. Naszym Klientom oferujemy kasy i drukarki fiskalne, w tym drukarki fiskalne online dostosowane do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Naszą ofertę w tym zakresie uzupełnia serwis kas fiskalnych.

Serwis Kas Fiskalnych Fiskalo zapewnia kompleksowe usługi naprawcze świadczone w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Specjalizujemy się w naprawie oraz serwisie urządzeń marki Novitus oraz iPOS – tradycyjnych kas fiskalnych oraz kas fiskalnych online. Zapewniamy również wsparcie techniczne na etapie wdrażania urządzeń i dedykowanego oprogramowania w Państwa firmie. Jednocześnie na potrzeby naszych Klientów wykonujemy obowiązkowe przeglądy techniczne kas fiskalnych, do przeprowadzenia których zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa właściciele kas fiskalnych są zobligowani raz na dwa lata.

Obowiązkowy przegląd techniczny kasy fiskalnej

Zgodnie z art. 111 ust. 3a pkt 4 i 11 ustawy o VAT, każdy właściciel kasy fiskalnej musi poddawać ją regularnym przeglądom technicznym. Obowiązkowy przegląd techniczny kasy fiskalnej dotyczy każdego właściciela urządzenia, niezależnie od tego jaki model kasy fiskalnej posiada i w jakiej branży pracuje. W sposób szczególny o terminie przeglądu powinni pamiętać właściciele kas online, które przesyłają do Centralnego Repozytorium Kas nie tylko dane fiskalne, ale również informacje dotyczące przeglądu okresowego urządzenia.

Obowiązkowe przeglądy kas wykonujemy na terenie miasta Poznań i okolicy, odpowiadając tym samym na potrzeby przedsiębiorców reprezentujących wszystkie gałęzie biznesu. Przeglądy przeprowadzamy zarówno w małych firmach, jak i w poszczególnych placówkach działających w ramach dużych sieci handlowo-usługowych. Obsługujemy tradycyjne kasy i kasy online.

Klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z usług serwisowych lub przeprowadzenia obowiązkowego przeglądu technicznego kasy fiskalnej zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i pomoże w ustaleniu najbardziej dogodnego terminu realizacji usługi.