Kasoterminal iPOS

Kombajn 3w1 - urządzenie fiskalne, system sprzedażowy i terminal płatniczy w jednym urządzeniu, z dużym ekranem dotykowym w każdym modelu.


Możliwość wystawienia zarówno paragonu, paragonu z NIP, jak i faktury VAT - do FV potrzebny jest tylko NIP - resztę danych iPOS uzupełnia samodzielnie.


Każde urządzenie iPOS jest terminalem płatniczym - nie ma potrzeby dzierżawienia osobnego terminala płatniczego i ponoszenia związanych z tym dodatkowych kosztów.


Wbudowana łączność GSM w każdym kasoterminalu iPOS, a w modelach SMART dodatkowo możliwość łączenia się z siecią WiFi - wszystko to bez dodatkowych opłat. iPOS spełnia wymogi kas online.


Kasoterminale iPOS są dostępne w 4 taryfach funkcyjnych - możesz wybrać, która taryfa jest najbardziej optymalna dla Twojej firmy. Wszystkie aktualizacje aplikacji w urządzeniach iPOS są bezpłatne i automatyczne.


Kasoterminale iPOS pracują w oparciu o system iPOS web, który umożliwia zarządzanie kasoterminalem z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą laptopa lub smartfona. Możesz sprawdzać raporty sprzedażowe, zmieniać ceny, kontrolować stany magazynowe.


Koszty użytkowania iPOS Smart przez około 5 lat (tyle wynosi średni cykl pracy urządzenia fiskalnego): - cena 2299 zł, - łączność - w cenie urządzenia,
- System iPOS (w tym płatności kartą) - 39 zł x 5 lat = 2340 zł,
- Suma (w perspektywie 5 lat) - 4639 zł, - System do zdalnego zarządzania biznesem,
- Czytelne raporty i szczegółowe analizy w cenie.

Kasa fiskalna

Tylko urządzenie fiskalne, zazwyczaj z bardzo małym ekranem, który przeważnie nie jest dotykowy. Sama w sobie kasa fiskalna fest jedynie urządzeniem rejestrującym sprzedaż fiskalną.


Drukuje tylko paragony oraz paragony z NIP. Jedynie niektóre modele posiadają funkcję wystawienia faktur VAT - do większości kas fiskalnych aby wystawić FV potrzebny jest osobny system, dodatkowo płatny.


Kasa fiskalna to urządzenie bez terminala płatniczego. Wszystkie kasy posiadają możliwość podłączenia do nich terminala płatniczego, ale terminal trzeba wydzierżawić, co wiąże się z dodatkowymi kosztami, które są ponoszone niezależnie od tego czy w danym okresie czasu korzystało się z terminala płatniczego.


Kasy fiskalne - aby korzystać z internetu muszą zostać podłączone do sieci za pomocą kable Ethernet lub zostać doposażone w modem GSM lub moduł WiFi, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.


Kasa fiskalna z założenia jest urządzeniem bez możliwości ingerowania w jej funkcje. Jeśli byłyby potrzebne kolejne lub nowe funkcje - zazwyczaj trzeba kupić nowe urządzenie fiskalne.


Nie wszystkie kasy fiskalne posiadają możliwość zdalnej obsługi urządzenia z poziomu laptopa czy smartfona. 


Kasa fiskalna - średni przedział cenowy - koszty użytkowania przez około 5 lat (tyle wynosi średni cykl pracy urządzenia fiskalnego): - cena 1899 zł,
- łączność (przykładowy abonament za transfer) - 19 zł / mies. x 5 lat = 1140 zł, - miesięczna dzierżawa terminala - 50 zł x 5 lat = 3000 zł,
- suma (w perspektywie 5 lat) - 6039 zł, - brak możliwości wglądu do raportów i zarządzania.
Wyświetlono - of pozycji
@fiskalopoznan

@fiskalopoznan