Marka Fiskalo od lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań fiskalnych na potrzeby biznesu. Naszym Klientom oferujemy kasy i drukarki fiskalne, w tym drukarki fiskalne online dostosowane do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Naszą ofertę w tym zakresie uzupełnia serwis kas fiskalnych oraz kasoterminali.

Serwis Kas Fiskalnych Fiskalo zapewnia kompleksowe usługi naprawcze świadczone w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Specjalizujemy się w naprawie oraz serwisie urządzeń marki Novitus – tradycyjnych kas fiskalnych oraz kas fiskalnych online. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kasoterminali iPOS.

Zapewniamy również wsparcie techniczne na etapie wdrażania urządzeń i dedykowanego oprogramowania w Państwa firmie. Jednocześnie na potrzeby naszych Klientów wykonujemy obowiązkowe przeglądy techniczne kas fiskalnych, do przeprowadzenia których zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa właściciele kas fiskalnych są zobligowani raz na dwa lata. 

Wyświetlono - of pozycji