Czytnik kodów kreskowych HD-10C
search
  • Czytnik kodów kreskowych HD-10C
  • Czytnik kodów kreskowych HD-10C
  • Czytnik kodów kreskowych HD-10C
  • Czytnik kodów kreskowych HD-10C
  • Czytnik kodów kreskowych HD-10C
  • Czytnik kodów kreskowych HD-10C
  • Czytnik kodów kreskowych HD-10C
  • Czytnik kodów kreskowych HD-10C

Czytnik kodów kreskowych HD-10C

137,40 zł
Netto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Przewodowy czytnik kodów kreskowych HD-10C został wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada solidną obudowę. Cechuje się ergonomicznym kształtem podnoszącym komfort codziennego użytkowania, a elegancki wygląd sprawia, że skaner wpasuje się w każde wnętrze, wpływając na estetykę otoczenia.

Ilość
Dostępne

Wydajna praca i automatyczne skanowanie z czytnikiem kodów 1D HD-10C

Przewodowy czytnik kodów kreskowych HD-10C został wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada solidną obudowę. Cechuje się ergonomicznym kształtem podnoszącym komfort codziennego użytkowania, a elegancki wygląd sprawia, że skaner wpasuje się w każde wnętrze, wpływając na estetykę otoczenia. Wydajna praca i prostota obsługi czynią sprzęt skanujący idealnym narzędziem nie tylko do użytku w sklepach i hurtowniach, HD-10C sprawdzi się również na magazynie, w biurze, a nawet w centrach wysyłkowych.

Wydajna i komfortowa praca

Model HD-10C posiada zaawansowany układ skanujący oparty o matrycę CCD, która gwarantuje większą odporność na uszkodzenia, niż tradycyjny układ laserowy. Zastosowanie matrycy tego typu, umożliwia skanowanie wiodących kodów 1D nie tylko drukowanych, poradzi sobie bez problemu z odczytem kodów wyświetlanych na monitorach LCD oraz ekranach telefonów komórkowych. Dużą zaletą czytnika jest możliwość pracy w trybie automatycznym, w którym kody odczytywane są samoczynnie, w momencie gdy kod zostanie wykryty przez czujnik. Eliminuje to konieczność naciskania na przycisk skanujący i podnosi tym samym wydajność pracy. Automatyczne skanowanie kodów kreskowych w połączeniu z dołączoną do zestawu podstawką, czynią HD-10C urządzeniem niemal bezobsługowym i komfortowym w użytkowaniu.

Bogate funkcje

Sprzęt skanujący, poza odczytem kodów jednowymiarowych, pozwala na skanowanie kodów odwróconych (biały kod na czarnym tle), po uprzednim włączeniu opcji za pomocą odpowiedniego kodu sterującego. Dodatkowo, możliwe jest odczytanie kodu kreskowego odwróconego o 180 stopni, co znacząco ułatwia skanowanie. Na uwagę zasługuje możliwość zaprogramowania dowolnego znaku przed i za kodem kreskowym, w tym klawiszy funkcyjnych. Funkcja ta pozwala na współpracę z większością dostępnych na rynku programów i zautomatyzowanie codziennej pracy.

W skład zestawu wchodzi:

Czytnik kodów kreskowych CCD, dedykowana podstawka do samodzielnego złożenia, wbudowany kabel komunikacyjny USB, instrukcja obsługi producenta w formie papierowej, polska instrukcja obsługi w formie elektronicznej.

Specyfikacja urządzenia

Gwarancja 2 lata
Źródło światła 620nm LED
Typ matrycy CCD
Metoda skanowania na przycisk (manualne)/po zbliżeniu kodu (automatyczne)
Szybkość odczytu 200 razy/sekunda
Potwierdzenie skanowania sygnał świetlny i dźwiękowy
Interfejs USB
Waga urządzenia 160 g
Waga z opakowaniem 380 g
Wymiary urządzenia 160 x 95 x 65 mm
Wymiary podstawki 240 x 120 x 120 mm
Długość przewodu 140 cm
Wymiary opakowania 185 x 120 x 85 mm
Temperatura pracy -20 - 50°C
Temperatura przechowywania -40 - 60°C
Stopień ochrony IP54
Odczytywane kody 1D EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, CODE 128, CODE 39, CODE 93, CODE 11, CHINESE 2 z 5, CODABAR, MSI, Interleaved 2 z 5 (ITF), pozostałe jednowymiarowe
HD10C

Arkusz danych

Waga:
160 g
Rodzaj czytnika:
CCD
Dostępne interfejsy:
USB
Kody kreskowe:
EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, CODE 128, CODE 39, CODE 93, CODE 11, CHINESE 2 z 5, CODABAR, MSI, Interleaved 2 z 5 (ITF), pozostałe jednowymiarowe
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wyświetlono - of pozycji