BleBox gateBox PRO
search
  • BleBox gateBox PRO
  • BleBox gateBox PRO
  • BleBox gateBox PRO

BleBox gateBox PRO

259,34 zł
Netto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

gateBox PRO to rozbudowana wersja sterownika gateBox. Charakteryzuje go poszerzony zasięg i podwyższona klasa wodoszczelności. Sterownik pozwala na otwieranie i zamykanie bram, a także sprawdzanie ich stanu za pomocą smartfonów i tabletów – gdziekolwiek jesteś.

Ilość
Dostępne

Sterownik BleBox gateBox PRO to wersja odporna na warunki atmosferyczne, o podwyższonym zasięgu. Dzięki zewnętrznej antenie świetnie sprawdzi się przy bramach wjazdowych, oddalonych od domu.

gateBox PRO to rozbudowana wersja sterownika gateBox. Charakteryzuje go poszerzony zasięg i podwyższona klasa wodoszczelności. Sterownik pozwala na otwieranie i zamykanie bram, a także sprawdzanie ich stanu za pomocą smartfonów i tabletów – gdziekolwiek jesteś.

PODSTAWOWE FUNKCJE

zewnętrzna antena dla lepszego zasięgu
możliwość montażu sterownika na zewnątrz
wodoodporna obudowa
współpracuje z praktycznie każdą bramą (za wyjątkiem bram rolowanych) wewnętrzną wjazdową, z bramami rozwieranymi i przesuwnymi, z bramami garażowymi. Może być również zastosowany nawet w furtkach elektrycznych
możliwość przydzielenia dostępu dla wybranych osób – rodziny, ogrodnika, teściowej

DALEKO OD DOMU?

Gdy Twoja posesja lub posesja firmy jest większa niżby się mogło wydawać to idealna sytuacja na skorzystanie z ulepszeń wprowadzonych w gateBox Pro. Brama znajdująca się daleko od stróżówki lub wejścia do domu nie jest już problem – zwiększony zasięg dzięki dodatkowej zewnętrznej antenie daje Ci zwiększone możliwości!

DESZCZ MU NIE STRASZNY

Dzięki obudowie o podwyższonej klasie wodoodporności, gateBoxPro może zostać zamontowany również na zewnątrz budynków – np. na słupie ogrodzeniowym czy ścianie budynku, bez dodatkowych osłon.

PEŁNA KONTROLA

Nie musisz martwić się o przydzielanie lub odbieranie dostępu do Twojej bramy. Za pomocą μPortalu spokojnie z każdego dowolnego miejsca na świecie możesz kontrolować dostęp do bramy w Twoim domu. 

MONTAŻ I KONFIGURACJA

Nawet dla początkujących właścicieli inteligentnych domów montaż sterownika do bram nie będzie problemem! Zastosowane dodatkowe diody sygnalizacje znacznie ułatwią Ci montaż, ale również konfigurację urządzenia. Nie bój się uczyć nowych rzeczy:) 

PODGLĄD W TELEFONIE

Do sterownika można również podłączyć widok z kamer Kamera musi oferować udostępnianie strumienia video za pomocą formatu MJPEG. To da Ci gwarancje kogo wpuszczasz na teren swojej posesji bez potrzeby podchodzenia osobiście do bramy.

DARMOWA APLIKACJA

Korzystając z bezpłatnej aplikacji wBox (Android, iOS) możesz sterować urządzeniami w Twoim domu, ogrodzie czy firmie – zarówno będąc w ich zasięgu jak też z dowolnego miejsca na Świecie – bez dodatkowych urządzeń – wystarczy domowa sieć WiFi.

gateBox PRO

Arkusz danych

Napięcie zasilacza
12-24V AC / DC
Obudowa:
obudowa o podwyższonej szczelności wykonana z tworzywa PC UL 94 V0, dodatkowo zabezpieczona kompozycją poliuretanowej nie zawierają halogenów, samogasnącą dla klasy termicznej B (130°C)
Zużycie energii:
poniżej 1W
Ilość wyjść:
2
Typ wyjść:
otwarty kolektor
Separacja galwaniczna:
Tak, optyczna
Stopień ochrony:
IP54
Standard transmisji:
μWiFi, kompatybilna z WiFi
Transmisja:
dwukierunkowa z potwierdzeniem, szyfrowana
Tryb komunikacji:
połączenie bezpośrednie (jako Access Point), połączenie WiFi poprzez standardowy router, połączenie z dostępem z dowolnego miejsca na Świecie (wymagany jedynie dostęp do sieci Internet)
Możesz sterować:
Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, komputery i urządzenia mobilne wspierające HTML5
Szyfrowanie:
WPA2-PSK oraz uwierzytelnione szyfrowanie (AEAD)
Ilość wejść:
22
Typ wejść:
logiczne, napięciowe
Maksymalne napięcie wejść:
12 - 24V AC / DC
Częstotliwość transmisji:
2.4GHz
Maksymalne natężenie (kanał):
20mA
Polaryzacja wejść:
wykrywana automatycznie
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wyświetlono - of pozycji