BleBox pixelBox
search
  • BleBox pixelBox
  • BleBox pixelBox

BleBox pixelBox

96,75 zł
Netto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kontrola cyfrowych taśm LED (np. WS2815, WS2812B, SK6812 RGB), w których każda dioda lub sekcja mogą świecić w tym samym czasie innym kolorem. Umożliwia to tworzenie ciekawych efektów świetlnych z wieloma różnorodnymi przejściami barw (gradient). Najnowszy trend w oświetleniu.

Ilość
Dostępne

Sterownik BleBox pixelBox jest dedykowany dla najnowocześniejszych taśm z linii profesjonalnej 5V i 12V digital LED*; pozwala na uzyskanie nieosiągalnych dotąd efektów.

*w ustawieniach sterownika możliwa jest zmiana kolejności kanałów w protokole komunikacyjnym, przez to większość taśm cyfrowych, adresowalnych 5 i 12V (bez linii zegarowej) jest obsługiwanych (w tym popularne WS2812B, WS2811 itp.)

PODSTAWOWE FUNKCJE

decyduj o ilości kolorów płynących po taśmie LED
określ tempo przejścia wybranych kolorów
kontroluj nastrój pomieszczeń
steruj z dowolnego miejsca na świecie
 

PODKREŚL CO WAŻNE

Uwydatnij ważne dla Ciebie elementy pomieszczeń. Dodaj gracji, elegancji lub po prostu nastroju zabawy. Zrób to poprzez kontrolowanie tempa przejścia kolorów po taśmie oraz precyzyjny wybór adekwatnych barw do nastroju Twojego lub  Twojego pomieszczenia.

1:360

Korzystaj z możliwości sterowania taśmą digital LED składającej się z 360 diod, grup lub matryc za pomocą jednego sterownika.

CZUWA ZA CIEBIE

Wszyscy dobrze wiemy, że przysłowiowa „świnka skarbonka” sama się nie napełni – pixelBox jako jeden z niewielu sterowników na rynku  posiada funkcję, dzięki której  wygaszona taśma LED nie pobiera prądu.

GOTOWY BĄDŹ WŁASNY

Wybierz i podziwiaj już gotowy efekt, bądź skorzystaj z możliwości i stwórz własny – taki, który jest idealny dla Ciebie. Skomponuj stonowane kolory i wolne tempo animacji, która zrelaksuje Cię po przyjściu z pracy lub wybierz wszystkie dostępne kolory w szybszym tempie przechodzące po taśmie i urządź niepowtarzalną zabawę urodzinową dla swoich pociech.

DARMOWA APLIKACJA

Korzystając z bezpłatnej aplikacji wBox (Android, iOS) możesz sterować urządzeniami w Twoim domu, ogrodzie czy firmie – zarówno będąc w ich zasięgu jak też z dowolnego miejsca na Świecie – bez dodatkowych urządzeń – wystarczy domowa sieć WiFi.

Arkusz danych

Zasilanie sieciowe:
5-12V DC
Szerokość:
27 mm
Wysokość:
37 mm
Głębokość:
23 mm
Obudowa:
wykonane z kompozycji poliuretanowej nie zwierającej halogenów, samogasnąca dla klasy termicznej B (130st)
Metoda montażu
w puszcze elektrycznej, obudowa lampy, bezpośrednio podłączone do taśmy LED, np. w meblach
Ilość wyjść:
1
Typ wyjść:
cyfrowe, sygnał sterujący
Maksymalne obciążenie:
20 mA
Transmisja:
dwukierunkowa, szyfrowana
Szyfrowanie:
WPA2-PSK oraz uwierzytelnione szyfrowanie (AEAD)
Ilość wejść:
1
Typ wejść:
niskonapięciowe, logiczne, przyciskowe, zwieralne do GND
Zabezpieczenia:
odwrócona polaryzacja, ESD
Tryb kolorów:
RGB
Wyświetlono - of pozycji
@fiskalopoznan

@fiskalopoznan