BleBox shutterBox
search
  • BleBox shutterBox
  • BleBox shutterBox

BleBox shutterBox

137,40 zł
Netto

Bestellerowy sterownik do rolet. Otwieraj, zamykaj, wybierz ulubioną pozycję, albo po prostu ustaw harmonogram dla swoich urządzeń w telefonie jednym dotknięciem – gdzie i kiedy tylko chcesz. 

Ilość
Dostępne

Sterownik do rolet i żaluzji zasilanych napięciem 230V, doskonale sprawdzi się również w przypadku ekranów projekcyjnych, markiz zewnętrznych lub elektrycznie zamykanych okien dachowych.

PODSTAWOWE FUNKCJE

zamykaj i otwieraj wszystkie rolety dotknięciem palca
ustaw swoją ulubioną pozycję rolety przesuwając palcem po ekranie
możliwość sprawdzenia, w jakiej pozycji są aktualnie rolety czy żaluzje
współpracuję również z systemami Google Home, Amazon Alexa jak i Home Assistant
wiele możliwości sterowania 
 

ROZBUDOWANE STEROWANIE

Gdy lubisz wiedzieć kiedy rozpoczyna się dzień, a jednocześnie nie chcesz by ktoś zaglądał Ci w okna po zmroku wystarczy skorzystać z możliwych ustawień shutterBox. Rolety same mogą otwierać się o wschodzie słońca i logicznie – zamykać o zachodzie. 

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo i niezawodność to najważniejsze, co możemy Wam zagwarantować. Trójstopniowy system zabezpieczeń, zarządzanie dostępem tylko przez właściciela oraz najwyższa jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół. Bezawaryjne. Same pamiętają żeby się zamknąć, nawet gdy Ty o nich zapomnisz.

BEZINGERENCYJNY MONTAŻ

Do ułatwienia sobie codziennych czynności montażem sterownika nie musisz kuć ścian, poświęcać na to ciężkich godzin ale również wydawać niepotrzebnie pieniędzy na centralkę. shutterBox z łatwością zamontujesz w podtynkowej puszcze oraz całą zabawę z inteligentnym domem możesz zacząć już od jednego sterownika.

NIEZRÓWNANY KOMFORT

Właśnie urządziłeś sobie wieczór kinowy z paczką znajomych Wszyscy już wygodnie zasiedli z popcornem przed ekranem, film powoli przybiera na akcji, a zachodzące słońce idealnie odbija się na.. Waszym telewizorze. Nie wstawaj – za pomocą telefonu czy tabletu zasłoń roletę, a przy okazji zrób wrażenie na swoich znajomych. 

NIE TYLKO ROLETY

Masz ochotę wypocząć na werandzie, ale słońce zbyt mocno grzeje? Przesuń palcem po ekranie smartfonu, aby rozwinąć markizę i chronić siebie oraz swoją rodzinę przed silnym słońcem.

OKNA DACHOWE

Wspominaliśmy już, że shutterBox pozwala sterować także otwieraniem i zamykaniem okien? Wpuść świeże powietrze do swojego domu czy biura, również gdy okna są wysoko nad Twoją głową. Technologia BleBox dla okien dachowych, stosowana jest m.in. przez największych producentów na Świecie – między innymi firmę FAKRO.

NIE TYLKO W DOMU

Piękna pogoda za oknem słońce świeci, na horyzoncie ani jednej chmury. Ty właśnie dochodzisz na umówione spotkanie z koleżankami i… zaczyna padać. By po powrocie do domu nie zastać zalanych podłóg wystarczy, że za pomocą swojego smartfona i zamontowanego shutterBoxa zamkniesz rolety – jednym kliknięciem.
shutterBox z przyjemnością rozwiąże Twoje problemy. 

DARMOWA APLIKACJA

Korzystając z bezpłatnej aplikacji wBox (Android, iOS) możesz sterować urządzeniami w Twoim domu, ogrodzie czy firmie – zarówno będąc w ich zasięgu jak też z dowolnego miejsca na Świecie – bez dodatkowych urządzeń – wystarczy domowa sieć WiFi.

Arkusz danych

Zasilanie sieciowe:
230V
Szerokość:
42 mm
Wysokość:
39 mm
Głębokość:
24 mm
Obudowa:
wykonana z kompozycji poliuretanowej mnie zawierającej halogenów, samogasnąca dla klasy termicznej B (130°C)
Metoda montażu
w puszce podtynkowej (pogłębianej lub podwójnej), w obudowie odbiornika.
Zużycie energii:
poniżej 1W
Ilość wyjść:
2
2
Typ wyjść:
logiczne, zwierane do N
przekaźnik
Maksymalne obciążenie:
1000W
Standard transmisji:
μWiFi, kompatybilna z WiFi
Transmisja:
dwukierunkowa z potwierdzeniem, szyfrowana
Tryb komunikacji:
połączenie bezpośrednie (jako Access Point), połączenie WiFi poprzez standardowy router, połączenie z dostępem z dowolnego miejsca na Świecie (wymagany jedynie dostęp do sieci Internet)
Możesz sterować:
Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, komputery i urządzenia mobilne wspierające HTML5
Szyfrowanie:
WPA2-PSK oraz uwierzytelnione szyfrowanie (AEAD)
Maksymalne napięcie wejść:
230V
Częstotliwość transmisji:
2.4 GHz
Maksymalne natężenie (kanał):
5A
Wyświetlono - of pozycji