Lista produktów według marki blebox

Aktywne filtry

BleBox thermobox

234,96 zł

Sterownik przeznaczony do inteligentnego sterowania ogrzewaniem lub chłodzeniem z możliwością współpracy 2 sond cyfrowych

Ilość
Dostępne
BleBox rollerGate

394,31 zł

rollerGate pozwala na otwieranie i zamykanie bram rolowanych z dowolnego miejsca na świecie używajac: smartfonu oraz tabletu; możliwe jest również sterowanie przy pomocy podświetlanego, zintegrowanego, dotykowego panelu przedniego, pilota uRemote oraz przycisków z bezprzewodowym modułem inBox

Ilość
Dostępne
BleBox gateBox PRO

288,62 zł

gateBox PRO to rozbudowana wersja sterownika gateBox. Charakteryzuje go poszerzony zasięg i podwyższona klasa wodoszczelności. Sterownik pozwala na otwieranie i zamykanie bram, a także sprawdzanie ich stanu za pomocą smartfonów i tabletów – gdziekolwiek jesteś.

Ilość
Dostępne
BleBox gateBox

205,69 zł

Przy pomocy gateBox’a możesz sterować drzwiami wyposażonymi w rygiel elektryczny i  bramami – do garażu, wjazdową, a nawet 12 metrową bramą w fabryce – przy pomocy smartfonu lub tabletu – z dowolnego miejsca. Możesz także w dowolnej chwili sprawdzić, czy Twój dom jest zamknięty.

Ilość
Dostępne
BleBox shutterBox

137,40 zł

Bestellerowy sterownik do rolet. Otwieraj, zamykaj, wybierz ulubioną pozycję, albo po prostu ustaw harmonogram dla swoich urządzeń w telefonie jednym dotknięciem – gdzie i kiedy tylko chcesz. 

Ilość
Dostępne
BleBox shutterBox DC

116,26 zł

Pozwala na sterowanie niskonapięciowymi (12-24V DC) żaluzjami, roletkami (w szczególności materiałowymi), siłownikami do otwierania okien, a nawet blokadami parkingowymi.

Ilość
Dostępne
BleBox doorBox

142,28 zł

Sterownik do furtek oraz drzwi z wyjściem przekaźnikowym do bezpośredniego sterowania elektrozaczepem lub zworą. Oprócz podglądu stanu, dodatkowe wejście na przycisk lub sygnał do otwierania.

Ilość
Dostępne
BleBox dimmerBox v2

153,66 zł

Ściemniaj oświetlenie 230V tradycyjne żarowe, halogenowe i ściemnialne oprawy LED.

Ilość
Dostępne
BleBox wLightBox v2

113,01 zł

Sterownik do wielokolorowego oświetlenia LED (RGB, RGBW, CCT, 2xCCT, 4xMONO). Możesz wybrać swój ulubiony kolor lub zmienić za pomocą jednego dotknięcia jego jasność i odcień.

Ilość
Dostępne
BleBox wLightBox PRO

153,66 zł

wLightBox z dodatkową anteną zewnętrzną. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest większy zasięg (ogrody, restauracje, centra handlowe). Posiada równiéż podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne.

Ilość
Dostępne
BleBox pixelBox

96,75 zł

Kontrola cyfrowych taśm LED (np. WS2815, WS2812B, SK6812 RGB), w których każda dioda lub sekcja mogą świecić w tym samym czasie innym kolorem. Umożliwia to tworzenie ciekawych efektów świetlnych z wieloma różnorodnymi przejściami barw (gradient). Najnowszy trend w oświetleniu.

Ilość
Dostępne
BleBox wLightBoxS v2

80,49 zł

Ściemniaj oświetlenie LED (12 - 24V DC) przy użyciu najmniejszego na świecie smart-sterownika o mocy aż do 120W.

Ilość
Dostępne
BleBox wLightBoxS PRO

129,27 zł

W wodoodpornej obudowie, z dodatkową anteną dla większego zasięgu, świetnie sprawdzi sprawdzi się w ogrodzie lub przy oświetleniu elewacji budynków.

Ilość
Dostępne
BleBox switchBox v3

137,40 zł

Najmocniejszy z inteligentnych przełączników, z pomiarem elektrycznej - idealny do zużycia energii oraz wykresami dużych obciążeń.

Ilość
Dostępne
Wyświetlono 1-14 of 14 pozycji