Konsola Kupca – Centrala Sieci Sklepów wyposażonych w PC-Market 7 – wersja 1-stanowiskowa
search
  • Konsola Kupca – Centrala Sieci Sklepów wyposażonych w PC-Market 7 – wersja 1-stanowiskowa
  • Konsola Kupca – Centrala Sieci Sklepów wyposażonych w PC-Market 7 – wersja 1-stanowiskowa

Konsola Kupca – Centrala Sieci Sklepów wyposażonych w PC-Market 7 – wersja 1-stanowiskowa

5 500,00 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Konsola Kupca – Centrala sieci sklepów wyposażonych w program PC-Market 7 – pakiet programów do scentralizowanego zarządzania siecią sklepów. Umożliwia wymianę danych o sprzedaży pomiędzy sklepami, na których pracuje PC-Market 7 a centralą (Konsola Kupca).

Ilość
Dostępne

Konsola Kupca – Centrala sieci sklepów wyposażonych w program PC-Market 7 – pakiet programów do scentralizowanego zarządzania siecią sklepów.

Umożliwia wymianę danych o sprzedaży pomiędzy sklepami, na których pracuje PC-Market 7 a centralą (Konsola Kupca), pozwala na:

  • zarządzanie centralnym magazynem, kontrolę polityki asortymentowej z centrali (zarządzanie listą towarów i kontrahentów),
  • centralne zarządzanie kartami stałego klienta oraz analizę obrotów z dostawcami i producentami na podstawie danych otrzymanych od sklepów w sieci.

Możliwość pracy wielostanowiskowej na wybranym silniku bazodanowym. Obsługa sklepu w sieci możliwa jedynie po zakupieniu przez sklep modułu PC-Market 7 – Dopłata do obsługi sklepu w sieci.

Konsola Kupca – nowoczesny system do zarządzania siecią sklepów

Jak to działa ?

Konsola Kupca jest rozwiązaniem przeznaczonym dla sieci sklepów. W połączeniu z oprogramowaniem PC-Market 7 pracującym w sklepach lub w lokalnych centralach rozwiązanie takie zapewnia pełną centralizację sieci. Jest to rozwiązanie zarówno dla sieci sklepów, które posiadają sklepy własne jak również sklepy pracujące w modelu franczyzowym.

Konsola Kupca zarządza kartotekami towarowymi, cenami, promocjami.

Konsola Kupca - oprogramowanie dla centrali sieci sklepów

Konsola Kupca – jest to system do obsługi centrali sieci sklepów. Dzięki swojej uniwersalności Konsola Kupca umożliwia zbieranie danych i zarządzanie różnymi typami sklepów, supermarketów i punktów handlu detalicznego oraz zapewnia wymianę danych z zewnętrznymi systemami ERP.

Konsola Kupca umożliwia centralne zarządzanie listą towarów oraz cenami. Wykazy centralne pozwalają na szybkie porównanie aktualnych cen, ilości itd na poszczególnych sklepach. Centrala może m.in.:

  • zablokować przyjęcie na sklepie w cenie innej, niż wynegocjowana z dostawcą
  • zablokować przyjęcie na sklepie od dostawców innych, niż zakontraktowani
  • narzucić ceny detaliczne
  • wycofać towar z oferty.


Konsola Kupca umożliwia centralne zarządzanie listą kontrahentów. Kontrahent wprowadzony w centrali zostanie automatycznie rozprowadzony po bazach wszystkich sklepów. W centrali można sprawdzić, jak wyglądają obroty z dostawcą lub producentem towaru.

Konsola Kupca umożliwia centralne zarządzanie kartami stałego klienta i systemem lojalnościowym. Centrala posiada możliwość analizy wszystkich wizyt klienta, może naliczać punkty klientowi, ustalać indywidualne rabaty dla klienta i reguły, wg których te rabaty mają być naliczane.

Konsola Kupca obsługuje centralne zamówienia i dostawy. Centrala może odbierać ze sklepów zamówienia, następnie na ich podstawie generować zbiorcze zamówienia do dostawców.

Konsola Kupca wyposażona jest w system analiz i raportowania: analizuje m.in. współpracę z dostawcami i producentami, stany towarów, sprzedaż, ceny, marże i wiele innych parametrów ułatwiających kontrolę nad dzialalnością handlową.

INSOFT
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.