avast! SecureLine VPN
search
  • avast! SecureLine VPN

avast! SecureLine VPN

188,99 zł
Netto

Ukryj swoją aktywność online przed wścibskimi spojrzeniami. Jedno kliknięcie uruchamia VPN i ukrywa Twój adres IP, co pozwala cieszyć się prawdziwą prywatnością w internecie.

Licencja: Roczna
Werjsa: od 1-2 stanowisk
Ilość
Dostępne
Często korzystamy z dostępnych publicznych sieci Wi-Fi. Nasz komputer, smartfon, tablet czy inne urządzenie może być w tym momencie podglądane w internecie przez hakerów. Hakerzy starają się przejąć dane do logowania, numeru karty kredytowej, wiadomości elektronicznych czy innych danych. Aby tego uniknąć używamy specjalnego tunelu VPN, w którym dane są szyfrowane. Ta operacja powoduje, że stajemy się bezpieczni ponieważ jesteśmy niewidzialni. 

Firmy udostępniające podłączenie do internetu gromadzą informacje dotyczące Twojej aktywności online. Dzięki avast! SecureLine VPN wszystkie Twoje przychodzące i wychodzące dane są szyfrowane i niewidoczne dla osób z zewnątrz. Stajesz się niewidzialny ponieważ nikt nie jest w stanie zachować logów Twojej aktywności online. I dzięki SecureLine VPN, nikt tego nie zrobi.

Avast! SecureLine VPN możesz używać wszędzie łącząc się w sieciach Wi-Fi publicznych czy prywatnych, otwartych czy zabezpieczonych lub połączeniach kablowych.
Program dostępny jest dla komputerów z systemem w Windows, MacOs, smartfonów i tabletów systemem Android oraz iPhonów i iPadów.

Bardzo często przeglądając witryny internetowe można spotkać się z komunikatem, który informuje, że "te treści nie są dostępne w Twoim kraju". Posiadając opisywane narzędzie, symulujemy, że użytkownik przebywa w innym państwie niż faktycznie się znajduje. Dzięki temu może zapoznać się ze wszystkimi materiałami, jakie znajdziemy w sieci. W ten sposób uzyskujemy dostęp do danych i usług dostępnych tylko w określonych krajach.
Wyświetlono - of pozycji