InsERT

Oprogramowanie dla firm firmy InsERT m.in. sprzedaż i magazyn, sprzedaż internetowa, szybka sprzedaż, CRM i obsługa klienta, fakturowanie, księgowość i finanse, pełna księgowość, księga przychodów i rozchodów, obsługa biura rachunkowego, kadry i płace.

Programy InsERT | Fiskalo Poznań

Aktywne filtry

Vendero

Od: 99,00 zł Netto do: 549,00 zł Netto
99,00 zł

InsERT vendero to prosty sposób na własny sklep internetowy, witrynę WWW z ofertą lub firmowy serwis WWW.

Ilość
Dostępne
Subiekt GT

945,00 zł

InsERT Subiekt GT to nowoczesne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie handlowo-magazynowe.

Ilość
Dostępne
Gestor nexo

Od: 225,00 zł Netto do: 795,00 zł Netto
455,00 zł

InsERT Gestor nexo to oprogramowanie CRM do zarządzania relacjami z klientami, system organizujący pracę firmy.

Ilość
Dostępne
Gestor nexo PRO

Od: 449,00 zł Netto do: 1 399,00 zł Netto
899,00 zł

InsERT Gestor nexo PRO to rozszerzona wersja oprogramowania CRD służącego do zarządzania relacjami z klientami, wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Ilość
Dostępne
Gestor GT

699,00 zł

InsERT Gestor GT to oprogramowanie CR służące do zarządania relacjami z klientami, współpracujący z subiektem GT.

Ilość
Dostępne
Subiekt Sprint 2

Od: 400,00 zł Netto do: 3 090,00 zł Netto
400,00 zł

InsERT Subiekt Sprint 2 oprogramowanie handlowe, system szybkiej sprzedaży detalicznej, ściśle zintegrowany z oprogramowaniem handlowo-magazynowym InsERT Subiekt GT oraz InsERT nexo.

Ilość
Dostępne
Gestor GT Sfera

1 495,00 zł

InsERT Gestor GT Sfera to otwarty, gotowy na rozbudowę system CRM służący do zarządzania relacjami z klientami.

Ilość
Dostępne
Rachmistrz nexo PRO

Od: 325,00 zł Netto do: 975,00 zł Netto
645,00 zł

Rachmistrz nexo PRO to program do obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm rozliczających się w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Sprawdza się zarówno wśród przedsiębiorców samodzielnie dokumentujących swoją działalność, jak i w biurach rachunkowych.

Ilość
Dostępne
Sello

Od: 22,90 zł Netto do: 389,00 zł Netto
22,90 zł

InsERT Sello oprogramowanie wspomagające sprzedaż w serwisach aukcyjnych współpracujące z programami handlowo-magazynowymi InsERT Subiekt GT oraz InsERT nexo.

Ilość
Dostępne
Subiekt GT Sfera

1 895,00 zł

InsERT Subiekt GT Sfera to otwarty system sprzedaży. Oprogramowanie handlowo-magazynowe gotowe na rozbudowę o potrzebne firmie rozwiązania.

Ilość
Dostępne
Manager Nexo Online - oprogramowanie obsługi kolektora danych dla Subiekt Nexo

Od: 290,00 zł Netto do: 690,00 zł Netto
490,00 zł

Manager Nexo Online umożliwia pracę przenośnych terminali danych wyposażonych w kartę WiFi z Subiektem Nexo Pro w trybie online. Zastosowanie programu Manager Nexo Online pozwoli na efektywną pracę w zakresie przyjęcia, wydania i inwentaryzacji towarów z wykorzystaniem kolektorów danych z systemem Windows CE (np. Datalogic, Cipherlab, Zebra, Honewell).

Ilość
Dostępne
Kompletacja dla SubiektGT - oprogramowanie kolektora danych

Od: 70,00 zł Netto do: 750,00 zł Netto
420,00 zł

Oprogramowanie kolektora danych w Subiekcie GT ułatwia szybkie przeprowadzanie komplementacji zamówień do i od dostawców oraz klientów. Wykorzystanie kolektorów danych do procesu komplementacji znacznie przyspiesza czynności oraz pozwala uniknąć błędów. 

Ilość
Dostępne
Drukarka fiskalna Novitus Deon online + Subiekt GT
    -450,00 zł Pakiet

3 235,00 zł -450,00 zł 2 785,00 zł

Zestaw z drukarką fiskalną Novitus Deon online oraz system handlowo-magazynowy

Ilość
Dostępne
Manager SGT - oprogramowanie obsługi kolektora danych dla Subiekt GT

Od: 390,00 zł Netto do: 650,00 zł Netto
390,00 zł

Manager SGT to oprogramowanie umożliwiające zarządzanie wymianą danych pomiędzy Subiektem GT i kolektorami danych. Manager SGT wpływa na efektywnosćw zakresie przyjęcia, wydania i inwentaryzacji towarów z wykorzystaniem kolektorów danych (CipherLab 800x, 8200, 8300, 8400, Datalogic oraz terminalami z Windows CE), w związku z tym czas pracy obsługi magazynu jest znacznie krótszy.

Ilość
Dostępne
Manager SGT Online - oprogramowanie obsługi kolektora danych dla Subiekt GT

Od: 130,00 zł Netto do: 690,00 zł Netto
490,00 zł

Manager SGT online to oprogramowanie wspierające pracę przenośnych terminali danych, które wyposażone zostały w kartę WiFi z Subiektem GT, dzięki temu wymiana danych następuje w czasie rzeczywistym. Aplikacja Manager SGT Online pozwala na jednoczesną pracę kilku terminali wykorzystując sieć WLAN 802.11x. Manager SGT online wyróżnia się łatwą konfiguracją o raz intuicyjną obsługą. 

Ilość
Dostępne
Rachmistrz GT

495,00 zł

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Ilość
Dostępne
Sfera dla Gestors GT

795,00 zł

Sfera dla Gestora GT to dodatek przeznaczony dla tych użytkowników programu Gestor GT, którzy potrzebują indywidualnych rozwiązań, dodatkowej funkcjonalności lub automatyzacji często wykonywanych prac.

Ilość
Dostępne
Biuro GT

795,00 zł

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

Ilość
Dostępne
Sfera dla Subiekta GT

945,00 zł

Sfera dla Subiekta GT jest dodatkiem, który umożliwia napisanie rozszerzeń, korzystających z wewnętrznych mechanizmów Subiekta GT.

Ilość
Dostępne
Rewizor GT

1 795,00 zł

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

Ilość
Dostępne
Sfera dla Rewizora GT

1 795,00 zł

Sfera dla Rewizora GT to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o użytkownikach, którym zależy na rozbudowie funkcjonalności Rewizora GT. Mechanizm umożliwia pisanie rozszerzeń korzystających z wewnętrznych algorytmów systemu Rewizor GT.

Ilość
Dostępne
Sfera dla Gratyfikanta GT

1 745,00 zł

Sfera dla Gratyfikanta GT jest dodatkiem, który umożliwia rozszerzanie istniejących możliwości Gratyfikanta GT. Rozszerzenia można zrealizować dzięki wykorzystaniu dwóch niezależnych mechanizmów

Ilość
Dostępne
PLUS czerwony dla InsERT GT

1 485,00 zł

czerwony PLUS dla InsERT GT to specjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych dla systemów z linii InsERT GT

Ilość
Dostępne
PLUS niebieski dla InsERT GT

1 485,00 zł

Rozszerzenie niebieski PLUS dla InsERT GT, który oferuje nową funkcjonalność do wszystkich systemów z linii InsERT GT, na wszystkich stanowiskach.

Ilość
Dostępne
Wyświetlono 1-24 of 38 pozycji