Księgowość i finanse

Aktywne filtry

Rachmistrz nexo PRO

Od: 325,00 zł Netto do: 975,00 zł Netto
645,00 zł

Rachmistrz nexo PRO to program do obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm rozliczających się w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Sprawdza się zarówno wśród przedsiębiorców samodzielnie dokumentujących swoją działalność, jak i w biurach rachunkowych.

Ilość
Dostępne
Gratyfikant nexo PRO

Od: 886,00 zł Netto do: 4 595,00 zł Netto
2 395,00 zł

Gratyfikant nexo PRO to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

Ilość
Dostępne
Gratyfikant nexo

Od: 636,00 zł Netto do: 3 245,00 zł Netto
1 745,00 zł

Gratyfikant nexo to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

Ilość
Dostępne
Rachmistrz GT

495,00 zł

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Ilość
Dostępne
Rewizor GT

1 795,00 zł

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

Ilość
Dostępne
Gratyfikant GT

1 745,00 zł

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

Ilość
Dostępne
Biuro GT

795,00 zł

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

Ilość
Dostępne
Sfera dla Rewizora GT

1 795,00 zł

Sfera dla Rewizora GT to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o użytkownikach, którym zależy na rozbudowie funkcjonalności Rewizora GT. Mechanizm umożliwia pisanie rozszerzeń korzystających z wewnętrznych algorytmów systemu Rewizor GT.

Ilość
Dostępne
Sfera dla Gratyfikanta GT

1 745,00 zł

Sfera dla Gratyfikanta GT jest dodatkiem, który umożliwia rozszerzanie istniejących możliwości Gratyfikanta GT. Rozszerzenia można zrealizować dzięki wykorzystaniu dwóch niezależnych mechanizmów

Ilość
Dostępne
Gratyfikant GT Sfera

3 490,00 zł

Gratyfikant GT Sfera jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, który oprócz standardowej funkcjonalności został wyposażony w Sferę dla Gratyfikanta GT - mechanizm umożliwiający rozbudowę systemu.

Ilość
Dostępne
PLUS czerwony dla InsERT GT

1 485,00 zł

czerwony PLUS dla InsERT GT to specjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych dla systemów z linii InsERT GT

Ilość
Dostępne
PLUS niebieski dla InsERT GT

1 485,00 zł

Rozszerzenie niebieski PLUS dla InsERT GT, który oferuje nową funkcjonalność do wszystkich systemów z linii InsERT GT, na wszystkich stanowiskach.

Ilość
Dostępne
PLUS zielony dla InsERT GT

1 485,00 zł

zielony PLUS dla InsERT GT to specjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych dla systemów z linii InsERT GT.

Ilość
Dostępne
Rewizor GT Sfera

3 495,00 zł

Rewizor GT Sfera to nowoczesny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to rozszerzona wersja Rewizora GT, wzbogacona o mechanizm umożliwiający dowolną rozbudowę programu.

Ilość
Dostępne
Rewizor nexo

Od: 599,00 zł Netto do: 1 999,00 zł Netto
1 199,00 zł

Rewizor nexo to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

Ilość
Dostępne
Rewizor nexo PRO

Od: 1 099,00 zł Netto do: 3 499,00 zł Netto
2 199,00 zł

Rewizor nexo PRO to nowoczesny program do prowadzenia pełnej księgowości w małych i średnich firmach. Doskonale sprawdza się również w biurach rachunkowych.

Ilość
Dostępne
Rachmistrz nexo

Od: 245,00 zł Netto do: 775,00 zł Netto
495,00 zł

Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

Ilość
Dostępne
Wyświetlono 1-17 of 17 pozycji