mks_vir biznes Internet Security
search
  • mks_vir biznes Internet Security

mks_vir biznes Internet Security

150,00 zł
Od: 50,00 zł Netto do: 200,00 zł Netto
Netto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kompletna ochrona stacji roboczych

Licencja: Na 2 lata

Rabaty ilościowe

Ilość Cena jednostkowa Oszczędzasz
2 60,00 zł 80,00 zł
4 50,00 zł 200,00 zł
Ilość
Dostępne

Ochrona stacji roboczych i serwerów Windows
Pakiet mks_vir dla stacji roboczych Windows oferuje pełne spektrum modułów ochronnych gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa przy pracy z pocztą elektroniczną, stronami WWW, aplikacjami, nośnikami danych itp.
Stale rozwijane silniki antywirusowe rozpoznają wszystkie rodzaje zagrożeń obecnych w Sieci. Zaawansowane mechanizmy heurystyczne szukają podejrzanych aktywności w pobieranych skryptach, dokumentach i aplikacjach.
Dwukierunkowa zapora sieciowa daje pełną kontrolę nad aktywnością sieciową aplikacji i skryptów pracujących w systemie.
Kontrola rodzicielska i kontrola dostępu do stron WWW pozwala na filtrowanie treści, do których mają dostęp użytkownicy.

Ochrona urządzeń z systemem Android
mks_vir Android Antivirus stale dba o bezpieczeństwo urządzeń mobilnych. Zaawansowany skaner oparty o zasoby chmury skanującej to gwarancja najwyższej skuteczności skanowania i kontroli plików pobieranych do pamięci urządzenia.

Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem
Pakiet mks_vir oferuje użytkownik liczne narzędzia dodatkowe pozwalające na dodatkowe zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Wśród nich znajdują się: moduł tworzenia kopii zapasowych, program do czyszczenia systemu ze zbędnych plików, mechanizm pozwalający na stworzenie dysku ratunkowego pozwalającego na uruchomienie komputera i dostęp do plików w przypadku awarii systemu, kwarantanna, audyt systemu.

Ochrona plików przed zaszyfrowaniem
Nowatorska technologia Safe Storage pozwala na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.
Safe Storage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane.

Szyfrowane dyski
Moduł szyfrowanych dysków pozwala na stworzenie wielu wolumenów (widocznych w systemie jako napęd) z dostępem chronionym hasłem.

Wsparcie producenta na każdym etapie funkcjonowania pakietu
Program mks_vir jest bardzo prosty w instalacji i w obsłudze. Po podstawowym dopasowaniu ustawień do wymagań konkretnej sieci pracuje nieprzerwanie i nie wymaga dodatkowej konserwacji. W przypadku pytań lub wątpliwości nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Wykorzystując mechanizm zdalnego wsparcia jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów dosłownie w kilka minut.

Podstawowe funkcje

  • Kompletna ochrona stacji roboczych
  • Dwa silniki antywirusowe i ochrona w chmurze
  • Dwukierunkowa zapora sieciowa i filtr antyspamowy
  • Nowatorski mechanizm SafeStorage - ochrona przed szyfrowaniem dokumentów
  • Możliwość tworzenia szyfrowanych dysków
  • Bezpieczna przeglądarka internetowa dla operacji bankowych i zakupów online
  • Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem
Wyświetlono - of pozycji