mks_vir dom i mała firma Internet Security
search
  • mks_vir dom i mała firma Internet Security

mks_vir dom i mała firma Internet Security

100,00 zł
Netto

Kompletna ochrona komputerów z systemami Windows przed wszystkimi rodzajami zagrożeń m.in. wirusami, trojanami, rootkitami, robakami, oprogramowaniem szpiegującym.

Licencja: Roczna

Rabaty ilościowe

Ilość Cena jednostkowa Oszczędzasz
2 60,00 zł 80,00 zł
4 50,00 zł 200,00 zł
Ilość
Dostępne

Kompletna ochrona przed zagrożeniami
W Sieci każdego dnia pojawiają się tysiące nowych zagrożeń, a cyberprzestępcy nieustannie opracowują nowe techniki ataków. Silniki antywirusowe mks_vir gwarantują najwyższy poziom ochrony przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, a zaawansowane mechanizmy heurystyczne nieustannie analizują wszystkie pobierane aplikacje, skrypty, dokumenty i inne obiekty, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla systemu.
 
Ochrona danych przed zaszyfrowaniem
Nowatorska technologia Safe Storage pozwala na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.
Safe Storage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane.
 
Bezpieczna bankowość elektroniczna
Kradzieże pieniędzy z kont elektronicznych czy przechwytywanie numerów kart kredytowych to chleb powszedni cyberprzestępców. Niezawodna przeglądarka mks_vir Safe Browser zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów Internetu, a zwłaszcza w trakcie operacji bankowych, płatniczych oraz wymagających podawania wrażliwych danych. Safe Browser ściśle współpracuje z pozostałymi modułami pakietu mks_vir i stale kontroluje poziom bezpieczeństwa systemu, nie dopuszczając do sytuacji, w których newralgiczne dane mogłyby trafić w niepowołane ręce.
 
Szyfrowane dyski
Moduł szyfrowanych dysków pozwala na stworzenie wielu wolumenów (widocznych w systemie jako napęd) z dostępem chronionym hasłem. Moduł ten jest szczególnie istotny w świetle wymagań stawianych przez RODO. Szyfrowane dyski pozwalają na bezpieczne przechowywanie ważnych danych uniemożliwiające dostęp osobom niepowołanym.
 
Ochrona dzieci przed zagrożeniami internetowymi
Internet jest pełen treści nieodpowiednich dla najmłodszych (a także tych nieco starszych) użytkowników. Stale aktualizowane mechanizmy kontroli rodzicielskiej i kontroli dostępu skutecznie blokują dostęp do szkodliwych stron pozwalając na bezpieczne surfowanie po Sieci.
 
Prosty, szybki i wydajny
Pakiet mks_vir nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy specjalistycznej. Po trwającej kilkanaście sekund instalacji i aktualizacji pakiet mks_vir rozpoczyna pracę i gwarantuje najwyższy poziom ochrony. Zoptymalizowane mechanizmy skanujące nie obciążają systemu nawet na słabszych maszynach.
 
Ochrona komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych
Pakiety mks_vir pozwala na ochronę zarówno komputerów stacjonarnych i laptopów z systemami Windows (od Windows XP do Windows Server 2016) jak i urządzeń mobilnych z systemem Android.

Podstawowe funkcje

  • Kompletna ochrona komputerów z systemami Windows przed wszystkimi rodzajami zagrożeń m.in. wirusami, trojanami, rootkitami, robakami, oprogramowaniem szpiegującym.
  • Safe Storage - ochrona przed szyfrowaniem dokumentów i Ransomware
  • Szyfrowane dyski - zabezpieczenie poufnych danych przed dostępem osób nieuprawnionych
  • Bezpieczna przeglądarka internetowa - bezpieczeństwo transakcji bankowych i zakupów online
  • Dwukierunkowa zapora sieciowa i filtr antyspamowy
  • Kontrola dostępu do stron WWW i harmonogram dostępu do Internetu
  • Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem
Wyświetlono - of pozycji