mks_vir dom i mała firma
search
  • mks_vir dom i mała firma

mks_vir dom i mała firma

97,56 zł
Netto

Pakiet zabezpieczeń dla 1, 3, 5 lub 10 komputerów z systemami Windows i odpowiednio 1, 3, 5 lub 10 urządzeń z systemem Android.

Licencja: Roczna
Werjsa: na 1 komputer
Ilość
Dostępne

PAKIET MKS_VIR DLA SYSTEMÓW WINDOWS I URZĄDZEŃ Z SYSTEMEM ANDROID


Kompletna ochrona przed zagrożeniami
W Sieci każdego dnia pojawiają się tysiące nowych zagrożeń, a cyberprzestępcy nieustannie opracowują nowe techniki ataków. Silniki antywirusowe mks_vir gwarantują najwyższy poziom ochrony przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, a zaawansowane mechanizmy heurystyczne nieustannie analizują wszystkie pobierane aplikacje, skrypty, dokumenty i inne obiekty, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla systemu.

Ochrona danych przed zaszyfrowaniem
Nowatorska technologia Safe Storage pozwala na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.
Safe Storage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane.

Bezpieczna bankowość elektroniczna
Kradzieże pieniędzy z kont elektronicznych czy przechwytywanie numerów kart kredytowych to chleb powszedni cyberprzestępców. Niezawodna przeglądarka mks_vir Safe Browser zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów Internetu, a zwłaszcza w trakcie operacji bankowych, płatniczych oraz wymagających podawania wrażliwych danych. Safe Browser ściśle współpracuje z pozostałymi modułami pakietu mks_vir i stale kontroluje poziom bezpieczeństwa systemu, nie dopuszczając do sytuacji, w których newralgiczne dane mogłyby trafić w niepowołane ręce.

Szyfrowane dyski
Moduł szyfrowanych dysków pozwala na stworzenie wielu wolumenów (widocznych w systemie jako napęd) z dostępem chronionym hasłem. Moduł ten jest szczególnie istotny w świetle wymagań stawianych przez RODO. Szyfrowane dyski pozwalają na bezpieczne przechowywanie ważnych danych uniemożliwiające dostęp osobom niepowołanym.

Ochrona dzieci przed zagrożeniami internetowymi
Internet jest pełen treści nieodpowiednich dla najmłodszych (a także tych nieco starszych) użytkowników. Stale aktualizowane mechanizmy kontroli rodzicielskiej i kontroli dostępu skutecznie blokują dostęp do szkodliwych stron pozwalając na bezpieczne surfowanie po Sieci.

Prosty, szybki i wydajny
Pakiet mks_vir nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy specjalistycznej. Po trwającej kilkanaście sekund instalacji i aktualizacji pakiet mks_vir rozpoczyna pracę i gwarantuje najwyższy poziom ochrony. Zoptymalizowane mechanizmy skanujące nie obciążają systemu nawet na słabszych maszynach.

Ochrona komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych
Pakiety mks_vir pozwala na ochronę zarówno komputerów stacjonarnych i laptopów z systemami Windows (od Windows XP do Windows Server 2019) jak i urządzeń mobilnych z systemem Android.

Podstawowe funkcje

  • Pakiet zabezpieczeń dla 1, 3, 5 lub 10 komputerów z systemami Windows i odpowiednio 1, 3, 5 lub 10 urządzeń z systemem Android.
  • Kompleksowa ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
  • Bezpieczne transakcje bankowe i zakupy online
  • Ochrona przed szyfrowaniem dokumentów i Ransomware
  • Kontrola stron WWW i harmonogram dostępu do Internetu
  • Niskie obciążenie systemu
Wyświetlono - of przedmiotów