PC-POS Premium – system zarządzania siecią kas PC-POS 7
search
 • PC-POS Premium – system zarządzania siecią kas PC-POS 7
 • PC-POS Premium – system zarządzania siecią kas PC-POS 7
 • PC-POS Premium – system zarządzania siecią kas PC-POS 7

PC-POS Premium – system zarządzania siecią kas PC-POS 7

500,00 zł
Netto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

PC-POS Premium to zaawansowane rozwiązanie informatyczne do obsługi systemów kasowych z wieloma stanowiskami kasowymi PC-POS.

Jego podstawowym zadaniem jest nadzór i komunikacja nad kasami i kasjerami - w systemie możemy na bieżąco obserwować utargi zarejestrowane na poszczególnych kasach, a także śledzić wyniki sprzedaży wybranych kasjerów.

Ilość
Dostępne

PC-POS Premium to zaawansowane rozwiązanie informatyczne do obsługi systemów kasowych z wieloma stanowiskami kasowymi PC-POS 7.

Jego podstawowym zadaniem jest nadzór i komunikacja nad kasami i kasjerami - w systemie możemy na bieżąco obserwować utargi zarejestrowane na poszczególnych kasach, a także śledzić wyniki sprzedaży wybranych kasjerów.

System umożliwia rozliczenie zmian kasjerów oraz zarejestrowanie odbiorów częściowych dokumentujących gotówkę przekazaną przez kasjerów w trakcie pracy.

PC-POS Premium pośredniczy w wymianie danych pomiędzy programem magazynowym (np. PC-Market) a kasami PC-POS.

System posiada własną bazę danych, w której przechowuje m.in.:

 • szczegółowe paragony z kas PC-POS 7,
 • dokumenty rozliczeń zmian kasjerów i odbiorów częściowych,
 • zarejestrowane na kasach inne dokumenty tj. KP, KW, faktury do paragonów.

W przypadku wymiany danych z bazą PC-Market 7 mamy możliwość przesyłania wyników sprzedaży tradycyjnie, czyli jako poszczególne kasy PC-POS 7, lub też jako zbiorczy utarg z jednej kasy ECR (nowy typ kasy PC-POS Premium).
Istnieje też możliwość przesyłania danych z wykorzystaniem formatu plikowego PC-POS 3, co pozwala na integrację PC-POS Premium z oprogramowaniem magazynowym innych producentów.

System kasowy PC-POS Premium składa się z następujących elementów:

 • komputerowych kas PC-POS 7 - oprogramowania przeznaczonego dla stanowisk pracujących w środowisku MS Windows lub Linux,
 • programu administracyjnego POSAdmin - przeznaczonego do zarządzania komunikacją z kasami, nadzorującego prace kasjerów oraz pośredniczącego w wymianie danych z systemem magazynowym PC-Market 7 (lub innym programem na zapleczu sklepu),
 • serwera wymiany danych - Server-BackOffice - umożliwiającego komunikację POSAdmin z PC-Market 7.

Omówienie poszczególnych składowych systemu PC-POS Premium:
PC-POS 7 to program przeznaczony dla obsługi komputerowych stanowisk kasowych. Podstawową rolą PC-POS 7 w rozwiązaniu PC-POS Premium jest rejestrowanie sprzedaży paragonowej.

Podstawowe cechy programu PC-POS 7:
przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika, dostosowany także do pracy na terminalach dotykowych,
interfejs adaptowalny do różnych wymagań użytkowników, np. związanych z branżą,
bezpieczeństwo pracy i danych poprzez zastosowanie lokalnej bazy danych i synchronizacji danych z bazą zdalną,
współpraca z większością modeli urządzeń sklepowych (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi przykasowe, klawiatury programowalne)
praca w środowisku Windows lub Linux.

Program POSAdmin w rozwiązaniu PC-POS Premium pełni funkcje administracyjną w zakresie nadzoru nad kasami PC-POS 7 i pracujących na nich kasjerów. Program posiada własną bazę danych, która jest źródłem danych dla kas PC-POS 7 (stąd kasy pobierają dane wykazowe) oraz "magazynem" dla dokumentów zarejestrowanych na kasach (tj. paragony, wpłaty/wypłaty, faktury do paragonów).

Podstawowe możliwości POSAdmin:

 • podgląd bieżącego utargu kasjerów z informacją: zarejestrowanej sprzedaży w poszczególnych formach płatności i walut, ilości/wartości anulowanych paragonów i wystornowanych pozycji, wartości sprzedanych/zwróconych opakowań, wartością udzielonych rabatów
 • podgląd bieżącego stanu kas: wartość zrealizowanego na danej kasie utargu, ilość zarejestrowanych paragonów, średnia wartość "koszyka" i średnia ilość pozycji na zarejestrowanych na danej kasie paragonach
 • możliwość ustalania progu alarmu dla gotówkowego utargu kasjerów
 • rejestrowanie i podgląd dokumentów rozliczeń zmian kasjerów (i odbiorów częściowych)
 • podgląd dokumentów wystawionych na kasach
 • zdalne zlecanie raportów dobowych dla kas PC-POS 7
 • zestaw raportów dedykowanych dla systemu nadzoru kas i kasjerów.


Serwer wymiany danych - Server-BackOffice - pośredniczy w wymianie danych pomiędzy programem magazynowym a bazą programu POSAdmin. W bazie tej przechowywane są dane pobierane i oddawane przez kasy PC-POS 7. Podstawowe możliwości tego programu:

 • wymiana danych z bezpośrednim zapisem do bazy PC-Market 7 - osobno dla każdej kasy PC-POS 7 - w tym przypadku w bazie PC-Market 7 dla każdej kasy z osobna zapisywane są dokumenty zarejestrowane na poszczególnych kasach
 • wymiana danych z bezpośrednim zapisem do bazy PC-Market 7 - zbiorczo, jako jedna kasa ECR typu "PC-POS Premium" - w tym przypadku w bazie PC-Market 7 dla tej jednej kasy tworzone są w bazie tylko dokumenty: "Importu sprzedaży z kas" (ilościowo-wartościowy zapis sprzedaży poszczególnych kartotek towarowych na wszystkich kasach) i "Utargu sprzedaży z kas" (odpowiadający sumarycznemu raportowi dobowemu dla wszystkich kas) - w razie potrzeby odtworzenia informacji np. o paragonach szczegółowych, można skorzystać z raportów dostępnych w POSAdmin
 • wymiana danych plikowa w formacie PC-POS 3 - w tym przypadku wymiana danych z programem PC-Market 7 możliwa jest po skonfigurowaniu kasy PC-POS 3 (jako kasy ECR), dane podobnie jak we wcześniejszym przypadku są zbijane i zapisane w bazie pod tą jedną kasą - w zależności od wybranej opcji importu danych z kas w programie PC-Market 7, istnieje możliwość odpytania się o paragony szczegółowe zarejestrowane na kasach PC-POS 7 i zapisane w bazie POSAdmin.
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Wyświetlono - of pozycji