SOGA - moduł obsługi ekranów informacyjnych RDS
search
  • SOGA - moduł obsługi ekranów informacyjnych RDS
  • SOGA - moduł obsługi ekranów informacyjnych RDS

SOGA - moduł obsługi ekranów informacyjnych RDS

590,00 zł
Netto

Moduł RDS SOGA  jest uzupełnieniem standardowego oprogramowania SOGA i umożliwia informowanie o stanie realizacji zamówienia złożonego przez Klienta. Moduł obsługi ekranów informacyjnych RDS wykorzystywany jest głównie w lokalach typu fast food, usprawniając organizację wydawania zamówień.

Ilość
Dostępne

RDS - ang. restaurant display system

Pozwala na wyświetlanie na dowolnym ekranie listy przyjętych zamówień i listy zamówień gotowych do odbioru. Dzięki jego zastosowaniu unikniemy sytuacji, w której obsługa zmuszona jest do wykrzykiwania numerów zamówień, po które można już podejść.

Do czego służy?

Po zainstalowaniu ekranu w miejscu dobrze widocznym dla klientów i połączeniu z programem SOGA zostanie wyświetlona tabela podzielona na dwie części. Po lewej stronie będą pojawiać się numery wszystkich przyjętych zamówień. Po prawej natomiast, tych które są już gotowe do odebrania. Po odbiorze przez klienta numer zamówienia przestaje być widoczny.

Możliwość numeracji zamówień do 999, następnie licznik jest zerowany.

Moduł wymaga posiadania w licencji obsługi KDS.

Może Ci się również spodobać

SOGA - oprogramowanie dla gastronomii

159,00 zł

Oprogramowanie SOGA to nowoczesny system przeznaczony do obsługi punktów gastronomicznych. Wyróżnia go funkcjonalność oraz intuicyjna obsługa, gwarantujące profesjonalizm, wygodę oraz ergonomię pracy. Umożliwia sprawne zarządzanie różnymi punktami gastronomicznymi, takimi jak restauracje, bary, kawiarnie itd. 

Ilość
Dostępne
SOGA - moduł obsługi ekranów KDS

590,00 zł

Moduł obsługi ekranów KDS SOGA  jest uzupełnieniem standardowego oprogramowania SOGA i umożliwia przesyłanie informacji z programu na ekran kuchenny.

Ilość
Dostępne
Wyświetlono - of przedmiotów