Systemy Automatycznej Identyfikacji

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne do wprowadzenia w firmie systemów Automatycznej Identyfikacji. Systemy takie składają się miedzy innymi z czytników kodów kreskowych, czytników kart magnetycznych, czytników RFID, drukarek etykiet, drukarek kart oraz kolektorów danych zwanych inwentaryzatorami i sprawdzarek cen zwanych weryfikatorami cen. Wszystkie te urządzenia wykorzystywane są między innymi w systemach ewidencji zasobów środków trwałych, inwentaryzacji, magazynach. Systemach kompletacji, wydań towaru, kontroli przyjęć, kontroli obiegu surowców, produktów a także dokumentów.

Systemy Automatycznej Identyfikacji - Fiskalo

Sprawdzarki cen

Sprawdzarki cen inaczej zwane weryfikatorami cen to urządzenia przeznaczone do wielkopowierzchniowych sklepów samoobsługowych. Urządzenia te umożliwiają klientowi samodzielną weryfikację ceny oraz nazwy wybranego towaru. (Według obowiązujących przepisów sklepy wielkopowierzchniowe powyżej 400 m/2 są zobowiązane do umieszczenia min. 1 sprawdzarki cen na każde rozpoczęta 400 m/2 powierzchni sklepu).


Aktywne filtry

Podstawka czytnika kodów Argox AS-8150 AS-8250

65,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Kolektor danych CipherLAB CPT 8200

2 630,00 zł

CipherLAB CPT 8200 kolektor danych to urządzenie ułatwiające inwentaryzację, przyjęcia i wydania w magazynie oraz w  sklepie. CipherLAB CPT 8200 świetnie sprawdzi się w małych oraz średnich placówkach oraz w biurach. 

Ilość
Dostępne
PC-Market 7 moduł obsługi przenośnych inwentaryatorów (kolektorów danych)

350,00 zł

Moduł pozwalający na łączenie przenośnych terminali z komputerem magazynowym oraz transfer danych bezpośrednio do dowolnego dokumentu PC-Market. Używany najczęściej do usprawnienia inwentaryzacji.

Ilość
Dostępne
Czytnik kodów kreskowych Datalogic QW2100 Lite + podstawka

645,00 zł

Datalogic QuickScan Lite QW2100 to czytnik linear imager do zastosowań w handlu, biurze i bankowości oraz finansach.

Ilość
Dostępne
Drukarka etykiet TSC TDP-225

Biurowa drukarka etykiet TSC TDP-225

Ilość
Kolektor danych CipherLAB CPT 8300

3 110,00 zł

Kolektor danych CipherLab serii 8300 L z wbudowanym laserowym czytnikiem kodów kreskowych znacząco ułatwi pracę na wolnym powietrzu. CipherLab serii 8300 L przystosowany jest do pracy na wolnym powietrzu a to za sprawą zastosowania pyło oraz bryzgoszczelnej obudowy. Dzięki temu kolektor danych CipherLab serii 8300 L spełnia normę IP65.

Ilość
Dostępne
Program „Inwentaryzator” – aplikacja na przenośny terminal z WinCE dla PC-Market 7

500,00 zł

Aplikacja „Inwentaryzator” – aplikacja przeznaczona na palmtopy z systemem WinCE, głównym zadaniem aplikacji jest zgodnie z nazwą możliwość wykonania inwentaryzacji. Aplikacja może współpracować z PC-Market 7, korzystanie z opcji importu kartotek towarowych z bazy danych programu i eksportu wyników remanentu do programu wymaga zakupu modułu obsługi przenośnych inwentaryzatorów.

Ilość
Dostępne
Czytnik kodów kreskowych Datalogic Heron HD3130 + podstawka

945,00 zł

Datalogic Heron HD3130 to czytnik linear imager do zastosowań w handlu, biurze i bankowości oraz finansach.

Ilość
Dostępne
Drukarka etykiet TSC TC200

Biurowa drukarka etykiet TSC TC200

Ilość
Kolektor danych CipherLAB CPT 8400

3 350,00 zł

Kolektor danych CipherLab CPT 8400 gwarantuje większa wydajność pracy oraz nieprzerwany dostęp do danych. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej obudowy oraz jej ergonomicznego kształtu urządzenie usprawni funkcjonowanie procesów magazynowych. 

Ilość
Dostępne
Czytnik kodów kreskowych Datalogic Gryphon GFS4100

1 265,00 zł

Gryphon GFS4100 to nowy model skanera, zaprojektowany na bazie udanej serii GD4100. Przeznaczony do zabudowy i odczytu kodów 1D, może być z powodzeniem zastosowany w kioskach informacyjnych, weryfikatorach cen, systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu oraz wszelkich aplikacjach, podczas których użytkownik musi mieć swobodę i wolne ręce.

Ilość
Dostępne
Drukarka etykiet TSC TC210

Biurowa drukarka etykiet TSC TC210.

Ilość
Kolektor danych CipherLAB CPT 8600

3 110,00 zł

Kolektor danych (inwentaryzator) CipherLab CPT 8600 to najnowocześniejszy terminal tekstowy z kolorowym wyświetlaczem. Na komfort pracy wpływa kolorowy wyświetlacz oraz ergonomiczna obudowa.

Ilość
Dostępne
Drukarka etykiet TSC TC200

Biurowa drukarka etykiet TSC TC300

Ilość
Kolektor danych CipherLAB CPT 8001

2 390,00 zł

CipherLab CPT 8001 L to kolektor danych z wbudowanym laserowym czytnikiem kodów kreskowy, ułatwiający pracę w małych i średnich placówkach handlowych. Na komfort pracy z CipherLab CPT 8001 L wpływa podświetlany, graficzny wyświetlacz oraz wygodna w obsłudze klawiatura.

Ilość
Dostępne
Drukarka etykiet TSC TC210

Biurowa drukarka etykiet TSC TC310.

Ilość
Drukarka etykiet TSC TDP-225W

Biurowa drukarka etykiet TSC TDP-225W

Ilość
Drukarka etykiet TSC TDP-247

Biurowa drukarka etykiet TSC TDP-247

Ilość
Manager Nexo Online - oprogramowanie obsługi kolektora danych dla Subiekt Nexo

490,00 zł

Manager Nexo Online umożliwia pracę przenośnych terminali danych wyposażonych w kartę WiFi z Subiektem Nexo Pro w trybie online. Zastosowanie programu Manager Nexo Online pozwoli na efektywną pracę w zakresie przyjęcia, wydania i inwentaryzacji towarów z wykorzystaniem kolektorów danych z systemem Windows CE (np. Datalogic, Cipherlab, Zebra, Honewell).

Ilość
Dostępne
Drukarka etykiet TSC TDP-324W

0,00 zł

Biurowa drukarka etykiet TSC TDP-324W

Ilość
Kompletacja dla SubiektGT - oprogramowanie kolektora danych

420,00 zł

Oprogramowanie kolektora danych w Subiekcie GT ułatwia szybkie przeprowadzanie komplementacji zamówień do i od dostawców oraz klientów. Wykorzystanie kolektorów danych do procesu komplementacji znacznie przyspiesza czynności oraz pozwala uniknąć błędów. 

Ilość
Dostępne
Novimag A® (dla systemu Android)

290,00 zł

Oprogramowanie NOVIMAG A® to nowe oprogramowanie dla terminali z systemem Android do obsługi dokumentów i inwentaryzacji w firmie.

Ilość
Dostępne
Novimag MCL Lite - oprogramowanie kolektora WinCE

290,00 zł

Novimag MCL Lite oprogramowanie kolektora WinCE to aplikacja, która za pomocą kolektora umożliwia realizację podstawowych procesów jak przyjęcie i wydanie towaru z magazynu, inwentaryzacja oraz weryfikacja cen. Novimag MCL Lite umożliwia komunikację za pośrednictwem kabla USB lub przy użyciu bezprzewodowej technologii WiFi z programami PC Market, SmallBussiness, Subiekt GT.

Ilość
Dostępne
Novimag - oprogramowanie kolektora WinCE

290,00 zł

Oprogramowanie NOVIMAG® umożliwia tworzenie i edycję dokumentów magazynowych i handlowych bez potrzeby  stałego dostępu do systemu sprzedaży zainstalowanego na komputerze. Aplikacja współpracuje z terminalami typu „batch” (komunikacja poprzez kabel (USB lub RS232) z zainstalowanym systemem Windows CE 5.0.

Ilość
Dostępne
Wyświetlono 1-24 of 29 pozycji
@fiskalopoznan

@fiskalopoznan