Szuflada duża 410 KER
search
  • Szuflada duża 410 KER
  • Szuflada duża 410 KER
  • Szuflada duża 410 KER
  • Szuflada duża 410 KER
  • Szuflada duża 410 KER

Szuflada duża 410 KER

340,65 zł
Netto

Wyświetl historię cen produktu

Szuflada kasowa 410 KER jest bezpiecznym i pewnym urządzeniem przystosowanym do przechowywania banknotów, bilonu oraz innych wartościowych dokumentów.

Ilość
Dostępne

Przechowuj bezpiecznie w eleganckiej szufladzie kasowej 410 KER

410 KER to solidna szuflada kasowa cechująca się elegancją. Stworzona została z przeznaczeniem przechowywania wewnątrz wszelkiego rodzaju środków pieniężnych oraz wartościowych papierów. Wykonanie z grubej stali walcowanej na zimno zapewnia wytrzymałość i odporność, a zamek z dwoma kluczykami w zestawie, zapewnia bezpieczeństwo znajdujących się wewnątrz pieniędzy i chroni przed dostępem niepowołanych osób.

Porządek i wygoda codziennej pracy

Szuflada kasowa, w celu zachowania porządku, została wyposażona w demontowalne, dowolnie regulowane przegrody: 5 przegród na banknoty wraz ze sprężynowymi zatrzaskami oraz 8 przegród na monety. Dodatkowo na froncie znajdują się dwie szczeliny, które z powodzeniem można wykorzystać do chowania pozostałych środków płatniczych, jak bony, talony, czeki lub potwierdzenia płatności.

Trzy sposoby otwierania

Urządzenie daje możliwość otwarcia na trzy sposoby: poprzez dołączony do zestawu kluczyk, awaryjnie za pomocą dźwigni umieszczonej pod szufladą oraz elektronicznie z poziomu kasy fiskalnej po uprzednim podłączeniu jej z szufladą za pomocą kabla RJ12. Napięcie cewki wynosi 6/12V.

W skład zestawu wchodzi:

Szuflada kasowa z wbudowanymi przegrodami na pieniądze i zatrzaskami, dwa kluczyki do zamka, kabel z wtyczką RJ12, instrukcja obsługi

HD-KER41

Arkusz danych

Kolor
czarny
Złącza komunikacyjne:
RJ12
Sterowanie szufladą:
6/12 V
Szerokość:
410 mm
Wysokość:
100 mm
Głębokość:
420 mm
Waga:
4.5 kg
Pojemniki na bilon:
8
Pojemniki na banknoty:
5

Może Ci się również spodobać

Przejściówka do połączenia szuflady z kasą

90,00 zł

Uniwersalna przejściówka umożliwiająca połączenie szuflad pasywnych do kas obsługujących szuflady aktywne.

Ilość
Dostępne
Uchwyt montażowy pod blat do szuflady 410 MB

113,01 zł

Uchwyt montażowy 410 MB to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zamontować posiadaną szufladę kasową pod biurkiem lub ladą.

Ilość
Dostępne
Wyświetlono - of pozycji