Akcesoria sieciowe i DECT

Akcesoria sieciowe i DECT

Aktywne filtry

Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 200

194,31 zł

Za pomocą FRITZ!DECT 200 możesz w inteligentny sposób sterować dopływem prądu do podłączonych urządzeń, a także mierzyć, rejestrować i analizować zużycie energii. Tym inteligentnym gniazdkiem można wygodnie sterować za pośrednictwem komputera, laptopa, smartfona lub tabletu – Gniazdkiem możesz wygodnie sterować za pośrednictwem komputera, laptopa, smartfona lub tabletu – również przez Internet, kiedy nie ma Cię w domu.

Ilość
Dostępne
Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 210

234,96 zł

Inteligentne gniazdo zasilania FRITZ!DECT 210 umożliwia ręczne lub automatyczne włączanie i wyłączanie urządzeń elektrycznych. Dzięki ochronie przed pryskającą wodą (IP44) i rozszerzonemu zakresowi temperatur FRITZ!DECT 210 jest wyjątkowo wytrzymały i specjalnie zaprojektowany do użytku na zewnątrz.

Ilość
Termostat FRITZ!DECT 301

234,96 zł

FRITZ!DECT 301 to inteligentny termostat integrowany w sieci domowej: możesz automatycznie i precyzyjnie regulować temperaturę w pomieszczeniach, zaoszczędzić na kosztach energii oraz sterować całym systemem w dziecinnie prosty sposób przez router FRITZ!Box, FRITZ!Fon lub bezpłatną aplikację MyFRITZ!App.

Ilość
Dostępne
Wyświetlono 1-3 of 3 pozycji