Termostat FRITZ!DECT 302
search
  • Termostat FRITZ!DECT 302
  • Termostat FRITZ!DECT 302

Termostat FRITZ!DECT 302

263,41 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

FRITZ!DECT 302 to inteligentny termostat integrowany w sieci domowej: możesz automatycznie i precyzyjnie regulować temperaturę w pomieszczeniach, zaoszczędzić na kosztach energii oraz sterować całym systemem w dziecinnie prosty sposób przez router FRITZ!Box, FRITZ!Fon lub bezpłatną aplikację MyFRITZ!App. 

Ilość
Dostępne

Inteligentny termostat pozwala na zdalne i ręczne zarządzanie temperaturą. FRITZ!DECT 302 łączy się bezprzewodowo z routerem FRITZ!Box, za pomocą którego możliwe jest skonfigurowanie zaawansowanych funkcji, min. kalendarza.

Łączność bezprzewodowa DECT
Typ urządzenia termostat
Zastosowanie Smart Home
Tryby działania Automatyczny, zdalny i ręczny
Czujnik temperatury Tak
Kalendarz astronomiczny Tak
Kompatybilność tylko z routerami FRITZ!Box z bazą DECT

Inteligentne sterowanie grzejnikami dla sieci domowej
FRITZ!DECT 302 wygodnie reguluje temperaturę w pomieszczeniu i pomaga oszczędzać energię. Możesz także korzystać ze smartfona, tabletu lub notebooka w podróży. Obsługa jest bardzo wygodna dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i licznym funkcjom, takim jak ochrona przed zamarzaniem, która chroni rury przed zamarzaniem w zimie lub przyspieszenie do szybkiego nagrzewania.

Łatwy w konfiguracji
Urządzenie FRITZ!DECT 302 można zintegrować z siecią domową w ciągu kilku minut: naciśnij przycisk DECT na urządzeniu FRITZ!Box, aby się połączyć, a następnie zamontuj sterownik grzejnika na grzejniku - to wszystko! Sterowanie grzejnikiem jest bezpiecznie zintegrowane z siecią domową za pośrednictwem standardu komunikacji bezprzewodowej DECT ULE. Funkcja grupowa umożliwia jednoczesne sterowanie kilkoma urządzeniami FRITZ!DECT 302 w jednym pomieszczeniu, a także płynne łączenie z urządzeniami FRITZ!DECT 300 i 301.

Oszczędzanie energii
Dzięki regulowanemu harmonogramowi opartemu na indywidualnych potrzebach możesz dokładnie określić, kiedy i ile ogrzewania jest wymagane. Oznacza to, że nie tylko zaoszczędzisz energię, ale także zmniejszysz koszty ogrzewania nawet o 30 procent. Nowy chip w urządzeniu FRITZ!DECT 302 umożliwia rozszerzoną koncepcję energetyczną, zapewniając długą żywotność baterii przez kilka sezonów grzewczych.

Wygoda z dowolnego miejsca
Chcesz dostosować temperaturę niezależnie od skonfigurowanego harmonogramu? Nie ma problemu! W każdej chwili można dostosować temperaturę, wystarczy użyć FRITZ!Fon, tabletu lub komputera. Dodatkowo sterowanie grzejnikowe ma przycisk do ręcznej zmiany temperatury w pomieszczeniu. Gdy jesteś poza domem, możesz skorzystać z bezpłatnej aplikacji FRITZ!App Smart Home, która zamieni Twój smartfon w sterownik grzejnika. Możesz również uzyskać dostęp do swoich ustawień online.

Automatyczne aktualizacje
Tak jak w przypadku wszystkich aktualnych FRITZ! produktów, firma AVM zapewnia bezpłatne, automatyczne aktualizacje urządzenia FRITZ!DECT 302. Obejmują one nowe funkcje, ulepszenia i ulepszenia zabezpieczeń.

Automatyczne ogrzewanie
Ogrzewaj pomieszczenia według indywidualnego harmonogramu, dzięki czemu zawsze wrócisz do ciepłego domu i zapomnisz o włączaniu lub wyłączaniu grzejnika. koszty. Temperaturę w pomieszczeniu można również regulować ręcznie za pomocą przycisków na urządzeniu FRITZ!DECT 302.

Zmierz temperaturę!
FRITZ!DECT automatycznie mierzy temperaturę otoczenia w pobliżu urządzenia. Dzięki interfejsowi użytkownika FRITZ!Box, FRITZ!Fon lub FRITZ!App Smart Home możesz zawsze mieć oko na temperaturę — nawet w podróży.

Połącz przez DECT
Inteligentne sterowanie grzejnikami jest zintegrowane z siecią domową za pośrednictwem DECT. Konfiguracja różnych funkcji interfejsu FRITZ!Box jest prosta.

Sterowanie z dowolnego miejsca
FRITZ!Fon umożliwia elastyczną regulację temperatury w pomieszczeniu za pomocą jednego przycisku, a FRITZ!DECT 302 można również zarządzać za pomocą tabletu lub komputera. Przełączanie grup jest szczególnie wygodne w przypadku korzystania z wielu urządzeń FRITZ!DECT, co pozwala na jednoczesną zmianę ustawień wszystkich regulatorów grzejników w grupie. Można to również zrobić za pomocą bezpłatnej aplikacji FRITZ!App Smart Home, gdy jesteś w podróży lub online, gdy jesteś w domu.

Inteligentne funkcje
Ostry wyświetlacz z e-papieru jest czytelny pod każdym kątem i jest bardzo energooszczędny. FRITZ!DECT 302 również automatycznie wykrywa, kiedy okno jest otwarte i natychmiast Cię informuje. Dodatkowo otrzymasz powiadomienie w przypadku utraty połączenia lub niskiego poziomu naładowania baterii.

Mały i kompaktowy
FRITZ!DECT 302 charakteryzuje się niezwykle kompaktową konstrukcją i może być używany na praktycznie każdym grzejniku. Oznacza to, że możesz go używać niemal w dowolnym miejscu w całym domu.

Funkcje oraz specyfikacja techniczna

Funkcje

Harmonogram tygodniowy z maksymalnie ośmioma punktami przełączania dziennie
Przycisk do ręcznej zmiany temperatury w pomieszczeniu
Klawisze funkcyjne do ochrony przed zamarzaniem i doładowania (szybkie nagrzewanie)
Przełączanie na wakacje
Przełączanie grupowe (kilka FRITZ!DECT 302 i/lub 301 jest połączonych w grupie/pomieszczeniu)
Konfigurowalne przesunięcie temperatury
Rejestruje temperaturę z ostatnich 24 godzin
Wyświetlanie zmierzonej temperatury i konfigurowanie temperatury docelowej w interfejsie użytkownika FRITZ!Fon, FRITZ!Box lub FRITZ!App Smart Home
Usługa push informuje o utracie połączenia radiowego lub słabej baterii
Intuicyjna konfiguracja w interfejsie użytkownika FRITZ!Box opartym na przeglądarce
Sterowanie za pomocą komputera, notebooka, smartfona lub tabletu - lub w podróży, online i za pomocą aplikacji FRITZ!App Smart Home
Zawartość wyświetlacza można obracać w krokach co 90 stopni
Konfigurowalne wykrywanie otwartego okna
Keylock - osobno do sterowania grzejnikami i zdalnego dostępu
Ochrona przed zwapnieniem
Funkcja przeciw zamarzaniu
Bezpieczna integracja z siecią domową przez DECT ULE
Nowe funkcje dzięki automatycznym aktualizacjom

Właściwości

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 93 x 51 x 51 mm
Waga: 150g
Baterie: 3 baterie AA
Standard bezprzewodowy: DECT ULE
Zasięg radiowy: do 40 metrów w pomieszczeniach
Działa w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C

Instalacja i adaptery

Pasuje do wszystkich popularnych systemów grzejnikowych (standardowy zawór M30x1,5mm - Heimeier, Junkers, MNG, Braukmann, Oventrop, Honeywell, Landis+Gyr).
Adapter do zaworu grzejnikowego Danfoss RA w zestawie

Wymagania

FRITZ!Box z DECT (oprócz FRITZ!Box 7312/7412)
Wersja oprogramowania FRITZ!OS 6.83 i nowsze

Zawartość opakowania

FRITZ!DECT 302
Adapter do zaworu grzejnikowego Danfoss RA
3 baterie AA (w urządzeniu)

AVM
20002961

Konkretne referencje

EAN13
4023125029615
MPN
20002961
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.