Kasy fiskalne Online

Kasy fiskalne online zostały wprowadzone do obrotu z dniem 1 maja 2019 r. Kasy fiskalne online dostosowane są do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas i wymagają dostępu do internetu.

Zgodnie z ustawą harmonogram rozpoczęcia ewidencji, który nakłada na wybrane grupy podatników obowiązkowe stosowanie kas fiskalnych online:

od 1.1.2020 - podatnicy świadczący naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania i regenerowania, oraz w zakresie wymiany opon lub kół dla pojazdów silnikowych oraz motorowerów; sprzedający benzynę, olej napędowy czy gaz przeznaczonego do napędu pojazdów.

od 1.1.2021 (pierwotnie od 1.7.2020 termin został przesunięty) -  placówki gastronomiczne (w tym również te działające sezonowo); przedsiębiorcy oferujący usługi hotelarskie; sprzedający węgiel, brykiet i podobne paliwa stałe wytwarzane z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

od 1.7.2021 (pierwotnie od 1.1.2021 termin został przesunięty)- usługi fryzjerskie, kosmetyczne, budowlane, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów, prawnicze oraz usług związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej - wyłącznie w zakresie wstępu.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie kas fiskalnych online.Już teraz możesz kupić kasy fiskalne Novitus na Raty!

kasy na raty

Kasy fiskalne Novitus online – Poznań i okolice

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanych grup zawodowych oferujemy Państwu funkcjonalne kasy fiskalne online marki Novitus. Kasy są przystosowane do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas, jednocześnie nie nastręczając większych trudności w codziennej obsłudze – z łatwością poradzi sobie z nią nawet niedoświadczony użytkownik.

W stałym asortymencie posiadamy kilka modeli kas fiskalnych online, w tym rozwiązania dedykowane dla poszczególnych branż. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo m.in. rozwiązania takie, jak:

  • kasa fiskalna dla fryzjerów,
  • kasa fiskalna dla prawnika,
  • kasa fiskalna dla dentystów.

Ofertę kas fiskalnych na terenie miasta Poznań uzupełniają usługi serwisowe. Zapewniamy Państwu kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kas fiskalnych marki Novitus oraz iPOS. Jednocześnie oferujemy doradztwo w zakresie wyboru poszczególnych rozwiązań, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby danej branży, jednocześnie spełniając wszystkie nałożone na nią obowiązki prawne związane z koniecznością ewidencji przychodu przy pomocy kasy fiskalnej. Zapraszamy do współpracy.

Kasy fiskalne Novitus Online - dla fryzjerów, prawnika | Fiskalo Poznań

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry