Aplikacje na urządzenia mobilne

Aplikacje na urządzenia mobilne - Fiskalo.com

Aktywne filtry

WAPRO Mobile

1 790,00 zł

Mobilna firma WAPRO Mobile to aplikacja dla handlowców mobilnych

WAPRO Mobile to oferta dla firm z segmentu MSP, które dostrzegają korzyści z zastosowania technologii mobilnej - ułatwia sprzedaż i zapewnia szybki, zdalny dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu użytkownika.

Ilość
Dostępne
WAPRO iBusiness

Oprogramowanie WAPRO iBusiness to mobilna aplikacja menedżerska pozwalająca zachować kontrolę nad biznesem.

Ilość
Bonownik - mobilne wsparcie sprzedaży dla gastronomii

350,00 zł

Bonownik - jest prostą aplikacją na platformę Android, przeznaczoną dla kelnera restauracji. Program współpracuje z systemem PC-Gastronom i pozwala na zdalne wprowadzanie zamówień.

Ilość
Dostępne
SOGA Moblie wersja na Android - obsługa zdalnych bonowników

490,00 zł

Moduł mobile do oprogramowania SOGA umożliwia wykorzystanie tzw. przenośnych bonowników. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii urządzenie mobilne wykorzystywane do obsługi np. ogródków letnich czy innej sali sprawnie skomunikuje się z jednostką centralną i prześle zamówienie. Moduł mobilny oprogramowania SOGA przeznaczony jest dla systemu ANDROID.   

Ilość
Dostępne
SOGA Moblie - obsługa zdalnych bonowników

490,00 zł

SOGA Mobile - obsługa zdalnych bonowników to moduł umożliwiające obsługę kelnerską za pośrednictwem przenośnych bonowników. Umożliwia sprawną komunikację pomiędzy urządzeniem mobilnym a jednostka centralną w celu przesłania zamówienia.

Wersja dla urządzeń wykorzystujących Windows Mobile.

Ilość
Dostępne
Manager Nexo Online - oprogramowanie obsługi kolektora danych dla Subiekt Nexo

490,00 zł

Manager Nexo Online umożliwia pracę przenośnych terminali danych wyposażonych w kartę WiFi z Subiektem Nexo Pro w trybie online. Zastosowanie programu Manager Nexo Online pozwoli na efektywną pracę w zakresie przyjęcia, wydania i inwentaryzacji towarów z wykorzystaniem kolektorów danych z systemem Windows CE (np. Datalogic, Cipherlab, Zebra, Honewell).

Ilość
Dostępne
Kompletacja dla SubiektGT - oprogramowanie kolektora danych

420,00 zł

Oprogramowanie kolektora danych w Subiekcie GT ułatwia szybkie przeprowadzanie komplementacji zamówień do i od dostawców oraz klientów. Wykorzystanie kolektorów danych do procesu komplementacji znacznie przyspiesza czynności oraz pozwala uniknąć błędów. 

Ilość
Dostępne
Manager SGT - oprogramowanie obsługi kolektora danych dla Subiekt GT

390,00 zł

Manager SGT to oprogramowanie umożliwiające zarządzanie wymianą danych pomiędzy Subiektem GT i kolektorami danych. Manager SGT wpływa na efektywnosćw zakresie przyjęcia, wydania i inwentaryzacji towarów z wykorzystaniem kolektorów danych (CipherLab 800x, 8200, 8300, 8400, Datalogic oraz terminalami z Windows CE), w związku z tym czas pracy obsługi magazynu jest znacznie krótszy.

Ilość
Dostępne
Manager OPT - oprogramowanie obsługi kolektora danych dla CDN Optima

390,00 zł

Menager OPT oprogramowanie obsługi kolektora danych dla CND Optima to narzędzie umożliwiające dostęp do licznych funkcjonalności kolektorów danych we współpracy z CDN Optima. Oprogramowanie Manager OPT umożliwia przesłanie bazy towarowej z programu CDN Optima do kolektorów Cipherlab (modele 800x,8300,711) oraz (od wersji 1.4.0.0) także kolektorów Datalogic. 

Ilość
Dostępne
PC-Market - Mobilny...

500,00 zł

Mobilny Inwentaryzator to aplikacja napisana pod system Android współpracująca z PC-Market. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych kolektorów danych umożliwiając sprawne zliczenie stanu towaru na urządzeniu przenośnym oraz wysłanie zgromadzonych danych do systemu PC-Market.

Ilość
Dostępne
Pokazano 1-10 z 10 pozycji