• Zapytaj o dostępność
Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 200
search
  • Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 200
  • Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 200
  • Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 200
  • Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 200

Inteligentne gniazdko AVM FRITZ!DECT 200

194,31 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Za pomocą FRITZ!DECT 200 możesz w inteligentny sposób sterować dopływem prądu do podłączonych urządzeń, a także mierzyć, rejestrować i analizować zużycie energii. Tym inteligentnym gniazdkiem można wygodnie sterować za pośrednictwem komputera, laptopa, smartfona lub tabletu – Gniazdkiem możesz wygodnie sterować za pośrednictwem komputera, laptopa, smartfona lub tabletu – również przez Internet, kiedy nie ma Cię w domu.

Ilość
Zapytaj o dostępność

Inteligentne gniazdko pozwala na zdalne i ręczne zarządzanie zasilaniem podłączonych urządzeń. FRITZ!DECT 200 łączy się bezprzewodowo z routerem FRITZ!Box, za pomocą którego możliwe jest skonfigurowanie zaawansowanych funkcji kalendarza. Urządzenie posiada wbudowany watomierz który pozwala na monitorowanie zużycia energii. Urządzeniem można sterować z komputera, telefonu komórkowego, a nawet przez Internet.

Łączność bezprzewodowa DECT
Typ urządzenia Gniazdko inteligentne
Zastosowanie Smart Home
Tryby działania Automatyczny, zdalny i ręczny
Maksymalna moc 2300 W
Czujnik temperatury Tak
Kalendarz astronomiczny Tak
Konfiguracja Przez router FRITZB!Box

Inteligentne gniazdko dla FRITZ!Box

Gniazdko FRITZ!DECT 200 pozwala na korzystanie z zaawansowanej konfiguracji harmonogramu pracy urządzenia. Można zaprogramować je aby uruchamiało się jednorazowo lub codziennie, w określone dni tygodnia i ustalonych godzinach a nawet z wykorzystaniem kalendarza Google. Funkcją przydatną dla wszystkich wyjeżdżających na urlop, jest funkcja losowego uruchamiania podłączonych urządzeń, dzięki czemu symuluje obecność domowników. Kalendarz astronomiczny pozwala na uruchamianie lub wyłączanie podłączonego urządzenia o wschodzie i zachodzie słońca. Dokładne statystyki

Gniazdko FRITZ!Box dostarcza również dokładne statystyki odnośnie pracy podłączonego urządzenia i otoczenia. Urządzenie pokazuje ilość zużytej energii, aktualną moc i napięcie. Dodatkowo możliwy jest pomiar temperatury. Zebrane dane odnośnie kWh, € oraz emisji dwutlenku węgla, można przedstawić w przedziałach godziny, dnia, miesiąca i roku.

Specyfikacja

Zastosowanie Inteligentny dom, włączanie/wyłączanie zasilania, pomiar zużycia energii
Rodzaj połączenia bezprzewodowe – DECT
Maksymalna moc 2300 W
Rodzaje przełączania Jednorazowe, codzienne, cykliczne, losowe, odliczanie, kalendarz astronomiczny, odliczanie czasu, stand by
Czujnik temperatury tak
Mikrofon tak
Rodzaj zarządzania Ręczne, automatyczne, przez Internet
Konfiguracja Przez interface urządzenia FRITZ!Box
Pobór mocy (od FRITZ!OS 6,50) ok. 1,1 W (ok. 0,5 W w trybie uśpienia)
Wymiary (dł. x wys. x szer.) 59 x 93 x 41 mm
Waga 134g

AVM
20002636

Konkretne referencje

EAN13
4023125026362
MPN
20002636
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.