Czytnik kodów kreskowych HD-SL36A
search
  • Czytnik kodów kreskowych HD-SL36A
  • Czytnik kodów kreskowych HD-SL36A
  • Czytnik kodów kreskowych HD-SL36A
  • Czytnik kodów kreskowych HD-SL36A
  • Czytnik kodów kreskowych HD-SL36A
  • Czytnik kodów kreskowych HD-SL36A

Czytnik kodów kreskowych HD-SL36A

511,38 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Przewodowy czytnik kodów wielowymiarowych HD-SL36A, to profesjonalne urządzenie cechujące się wysoką jakością. Precyzja skanowania oraz elegancki, nowoczesny design sprawiają, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze.

Ilość
Dostępne

Odkryj profesjonalizm, precyzję i niezawodność wielowymiarowego czytnika kodów HD-SL36A

Przewodowy czytnik kodów wielowymiarowych HD-SL36A, to profesjonalne urządzenie cechujące się wysoką jakością. Precyzja skanowania oraz elegancki, nowoczesny design sprawiają, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Posiada solidną konstrukcję zapewniającą wytrzymałość i ergonomiczny kształt, podnoszący komfort codziennego użytkowania.

Niezawodność i precyzja

Model HD-SL36A został wyposażony w wysokiej jakości układ skanujący oparty o matrycę CMOS, dzięki czemu precyzyjnie i szybko odczytuje wiodące kody 1D oraz 2D, niezależnie od ich gęstości. Układ optyki bez problemu radzi sobie z odczytem kodów zarówno drukowanych, jak i wyświetlanych na ekranach LCD oraz wyświetlaczach urządzeń mobilnych. Niezaprzeczalną zaletą, jest znakomity odczyt kodu Aztec znajdującego się w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, przez co jest szczególnie polecany do użytku na stacjach diagnostycznych, w warsztatach, sklepach motoryzacyjnych, salonach samochodowych oraz szeroko pojętej branży automotive. Dużą zaletą czytnika jest możliwość zaprogramowania dowolnego znaku jako prefiks i sufiks.

Wygoda i komfort codziennej pracy

Urządzenie może pracować w dwóch trybach. W trybie ręcznym kody skanowane są po naciśnięciu na przycisk skanujący. Tryb automatyczny w połączeniu z dołączoną do zestawu podstawką pozwala na bezobsługowe korzystanie ze skanera. W tym trybie kody odczytywane są natychmiast po znalezieniu się w zasięgu wiązki światła, co eliminuje konieczność naciskania na przycisk skanujący oraz wpływa na wydajność pracy.

W skład zestawu wchodzi:

Przewodowy czytnik kodów wielowymiarowych, wbudowany kabel USB do komunikacji z komputerem, podstawka pod czytnik, instrukcja obsługi.

Specyfikacja urządzenia

Gwarancja 2 lata
Matryca CMOS
Rozdzielczość 640 x 480 px
Procesor 32 bit ARM
Metoda skanowania na przycisk (manualne) / po zbliżeniu kodu (automatyczne)
Interfejs USB, Virtual COM
Waga urządzenia 185 g
Waga z opakowaniem 350 g
Wymiary urządzenia 163 x 68 x 80 mm
Wymiary podstawki 107 x 80 x 130 mm
Wymiary opakowania 105 x 80 x 240 mm
Długość przewodu 150 cm
Stopień ochrony IP54
Odczytywane kody 1D CodaBar, Code 11, Code 32, Code 39, Code 93, Code 128, IATA 2 z 5, Interleaved 2 z 5 (ITF), GS1 DataBar, HongKong 2 z 5, Matrix 2 z 5, MSI Plessey, NEC 2 z 5, Pharmacode Plessey, Straight 2 z 5, Telepen, Trioptic, UPC/EAN/JAN, Codablock F, microPDF, GS1 Composite
Odczytywane kody 2D MaxiCode, DataMatrix (ECC 200), QR Code, microQR, Aztec, HanXin, GoCode
Temperatura pracy -10 do 50°C
Temperatura przechowywania -20 do 60°C
Wilgotność pracy 5 do 95%
Wilgotność przechowywania 5 do 95%

HDWR
HD-SL36A

Arkusz danych

Waga:
185 g
Rodzaj czytnika:
CMOS
Rozdzielczość:
640 x 480 px
Dostępne interfejsy:
USB
Procesor:
32 bit ARM
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.