• -280,00 zł
Drukarka fiskalna Novitus Point online
search
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online
 • Drukarka fiskalna Novitus Point online

Drukarka fiskalna Novitus Point online

2 790,00 zł
2 510,00 zł Zaoszczędź 280,00 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 790,00 zł -280,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Drukarka fiskalna online, wyświetlacz wolnostojący (opcja), obcinak, 1.000.000 PLU, 1x LAN, 1x USB, 2x USB host, 1x RS-232, 1x WiFi (Opcjonalnie) 1x Szuflada pasywna

Gwarancja: Standardowa
Interfejs: Ethernet
Kolor: Czarny
Szerokość papieru: 57 mm
Ilość
Dostępne

Drukarka Novitus POINT to najnowsza drukarka fiskalna marki Novitus dedykowana dla Twojego biznesu. Drukarka została wyposażona w szereg innowacyjnych funkcji oprogramowania oraz rozwiązań technologicznych. Oprócz wysokiej jakości mechanizmu drukującego zapewniającego bardzo szybki wydruk i precyzyjnego obcinacza papieru drukarka, wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz prezentujący zawartość paragonu i nazwy sprzedawanych towarów lub (również graficzne) menu drukarki. Drukarka pracuje w dwóch pozycjach: podnoszonym wyświetlaczem skierowanym do góry i w stronę klienta, a mechanizmem drukującym wydającym papier w stronę obsługi, lub mechanizmem drukującym do góry, a wyświetlaczem klienta zwróconym do przodu. Każdy może dopasować położenie jej pracy do własnego stanowiska sprzedaży.

POINT to pierwsze urządzenie należące do rodziny ONLINE 3.0 zapewniającej współpracę bezpośrednio z HUBem paragonowym Ministerstwa Finansów, pozwalającym na bezpłatne przesyłanie klientom e-paragonów do aplikacji e-Paragony. Przesyłanie klientom paragonów w formie elektronicznej (e-Paragon) to rezygnacja z papierowego wydruku i oszczędność papieru, a dzięki temu niższe koszty użytkowania urządzenia. Współpracuje z wieloma komercyjnymi systemami sprzedaży obsługującymi e-paragony, w tym wieloma pracującymi w e-commerce. Drukarka może pracować w trzech kategoriach: jako urządzenie ogólnego zastosowania, wersja apteczna lub bileterka – wybór wersji dokonywany jest jednorazowo przez serwisanta podczas fiskalizacji drukarki. 

Kolorowy wyświetlacz TFT pracujący w trybie High Color ma możliwość wyświetlania grafik i filmów reklamowych. Unikalne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta sprawia, że to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. W pamięci drukarki zarezerwowano aż 1 GB pamięci na grafiki i filmy reklamowe jej właściciela. Drukarka pozwala na dołączenie dodatkowego wyświetlacza zewnętrznego który może duplikować treści wyświetlane na wbudowanym wyświetlaczu klienta lub pracować samodzielnie. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

MULTIKOMUNIKACJA – Dzięki zewnętrznym portom USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niespotykaną w innych modelach elastyczność pracy oraz możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi automatycznie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także przez tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji, systemami monitorującymi oraz innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych urządzeń zewnętrznych.

Zaimplementowany w drukarce protokół komunikacyjny ECR-EFT (FROB) pozwala na zintegrowanie poprzez drukarkę dowolnego systemu sprzedaży z dowolnym terminalem płatniczym obsługującym protokół ECR-EFT.

Drukarka obsługuje najpopularniejsze protokoły na rynku: Novitus, Novitus zgodny oraz nowoczesny protokół XML. Dodatkowo jako pierwsze urządzenie fiskalne na polskim rynku pozwala na komunikację poprzez API (tzw. protokół RESTowy) dzięki funkcjonalności NoviAPI. Pozwala to na szybką integrację drukarki z dowolnym oprogramowanie sprzedażowym firm trzecich, również zagranicznych systemów.

MOC i SZYBKOŚĆ – Najmocniejszy na rynku w urządzeniach fiskalnych procesor oraz czterokrotnie większa pojemność pamięci RAM w stosunku do innych modeli drukarek to szybsze przetwarzanie informacji, szybszy wydruk i lepsza, wielowątkowa praca. Drukarka pozwala na osiągnięcie prędkości wydruku nawet do 58 linii tekstu na sekundę (ok. 20 cm wydruku). Drukarka może występować z wysokiej klasy mechanizmem drukującym 2’’ (papier o szerokości 57 mm) lub 3’’ (papier o szerokości 80 mm). Pojemnik papieru na rolkę nawet do 100 metrów bieżących. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolną grafikę, w tym wielkoformatową i kody QR.

Dane techniczne

DRUKARKA FISKALNA POINT W SKRÓCIE:

Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
1 000 000 towarów w bazie
7 stawek PTU do zaprogramowania
Aż 60 znaków do precyzyjnego opisu towaru + 3 dodatkowe linie po 40 znaków
Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj” z obcinaczem papieru
Mechanizm drukujący 2’’ (57 mm) lub 3’’ (80 mm)
Szybkość wydruku nawet do 58 linii tekstu na sekundę (ok. 20 cm)
Wydruk do 900 paragonów na naładowanym akumulatorze
Nielimitowana ilość kasjerów na drukarce
Procesor 4x1,5GHz
1G pamięci RAM
8 GB pamięci flash
System operacyjny LINUX
Duży 4,3” kolorowy wyświetlacz działający w trybie High Color
Wyświetlacz wbudowany i/lub wolnostojący, podłączany plug&play do drukarki przewodem o długości do 1,25m 
1GB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlacz i wydruki
Możliwość zaprogramowania aż do 1024 grafik do wydruku w tym grafiki wielkoformatowe
Oszczędność papieru dzięki dołączaniu wydruku niefiskalnego do paragonu bez dodatkowego nagłówka
Na wydrukach niefiskalnych różne wielkości czcionek, w tym bardzo duże znaki do wydruku kodów i innych oznaczeń
Łączność RS232, Ethernet, opcjonalnie karta WiFi, lub Bluetooth czy modem GSM
Pamięć do 10 SSID sieci WLAN
Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML oraz NoviAPI
Konfiguracja drukarki przez wbudowany serwer WWW
Dostęp do kopii wydruków (pamięć chroniona) na wyświetlaczu klienta lub poprzez wbudowany serwer WWW
Funkcja automatycznego raportu dobowego o określonej godzinie
Automatyczne raporty miesięczne
Obsługa wszystkich fontów Windows1250
Blokada przypadkowego wejścia do menu drukarki
Automatyczne wychodzenie z menu drukarki
Automatyczne ukrywanie komunikatów na wyświetlaczu

ONLINE POWER 

Stworzyliśmy linię urządzeń Novitus Online Power o niespotykanej do tej pory mocy. W drukarce POINT te parametry są niespotykane nigdzie indziej: 32 bitowy procesor o taktowaniu do 4x1,5GHz, ogromna pamięć wewnętrza, 1GB pamięci operacyjnej i 8 GB pamięci flash.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Postaw na zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multikomunikację i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYŚWIETLACZ

Drukarka POINT to urządzenie z kolorowym wyświetlaczem pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color. Duży, 4,3” kolorowy wyświetlacz zwróci uwagę każdego kupującego i uatrakcyjni wnętrze sklepu czy stanowiska sprzedaży. Wyświetla on bardzo czytelnie wszelkie komunikaty i menu drukarki oraz dowolne animowane reklamy w prosty sposób przygotowywane i programowane przez właściciela. Drukarka ma aż 1 GB wewnętrznej pamięci zarezerwowanej dla klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego lub poprzez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram. Drukarka może występować z wyświetlaczem wbudowanym i/lub wolnostojącym, połączonym z drukarką przewodem o długości do 1,25m.

PRECYZJA WYDRUKU

Drukarka POINT została wyposażona w niezawodny, trwały i szybki mechanizm drukujący japońskiej firmy SEIKO. Technologia tego mechanizmu pozwala na druk nie tylko paragonów, ale i również faktur VAT. Wydruki mogą być realizowane na papierze o szerokości 57 dla mechanizmu 2’’ lub 80 (także 57) mm dla mechanizmu 3’’ za pomocą kilku rodzajów czcionek. Wydruk paragonu zawierającego 100 pozycji odbywa się w czasie 5,2 sekundy, a maksymalna ilość towarów na jednym paragonie to 255. Paragon jest odcinany za pomocą profesjonalnego obcinacza papieru montowanego w drukarce w standardzie.

PORÓWNANIE TREŚCI PARAGONU Z OBRAZEM Z MONITORINGU? TERAZ WYSTARCZY JEDYNIE NUMER PARAGONU

Drukarkę w łatwy sposób można zintegrować z systemem monitoringu. Dzięki wyjątkowej funkcjonalności jaką jest monitor wydruku, możesz porównać zgodność treści paragonu z zarejestrowanym obrazem z monitoringu pracy kasjera. W tym celu będziesz potrzebował jedynie numeru paragonu, który w łatwy sposób pozwoli ci odnaleźć moment rejestrowania sprzedaży na drukarce fiskalnej.

AKCJE MARKETINGOWE, KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWOLNEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI

Szybka zmiana animacji wyświetlanej na ekranie drukarki? A może aktualizacja grafik na paragonie? Możesz zrobić to zdalnie na wszystkich drukarkach podłączonych do sieci. Działania marketingowe to jednak nie wszystko. Zdalna komunikacja umożliwia również przeglądanie zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień lub szybkie zablokowanie dostępu. Dzięki oprogramowaniu BROKER do zarządzania i monitorowania rozproszonych sieci drukarek, możliwa jest pełna kontrola online nad wieloma urządzeniami. Korzystają z niego działy księgowe, które weryfikują dokumenty generowane na drukarkach fiskalnych (raporty dobowe i paragony fiskalne) oraz działy IT odpowiedzialne za nadzór nad prawidłową pracą urządzeń, monitorowanie stanu urządzeń oraz ich serwisowanie. Zgodność wsteczna z protokołami Novitus / Novitus zgodny oraz XML to łatwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem. Możliwa jest także zdalna konfiguracja każdej drukarki przez wbudowany serwer WWW.

 

STANDARD BEZPIECZEŃSTWA WYŻSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Obawiasz się przypadkowego dostępu do menu drukarki przez kasjera lub osoby postronne? Drukarka POINT pozwala zabezpieczyć klawiaturę fizyczną urządzenia, uniemożliwiając przypadkowy dostęp do menu urządzenia. Dzięki temu uchronisz się przed utratą komunikacji z programem sprzedażowym i unikniesz przypadkowego wydruku raportu dobowego. Zakładając hasło na menu drukarki zabezpieczysz się przed wykonaniem raportów przez osoby nieuprawnione. Twoje dane są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej. Funkcje automatycznych raportów dobowych wykonywanych o określonych godzinach czy też automatycznego raportu miesięcznego usprawnią pracę i pozwolą zapomnieć o niektórych obowiązkach, za niewykonanie których grożą kary ustawowe.

Drukarka fiskalna Novitus POINT mocny Punkt Twojego Biznesu.

Jaka powinna być najlepsza drukarka fiskalna? Nie musisz wiedzieć. Zdaj się na 30-letnie doświadczenie marki Novitus.

Nowoczesna, funkcjonalna, szybka, łatwa w obsłudze, zaprojektowana wg najnowszych technologii i do tego o nietuzinkowym wyglądzie.

Drukarka POINT ma w sobie wszystko i jeszcze więcej niż oczekujesz.     

Co ją wyróżnia?
Jest naprawdę bogato wyposażona.

POINT to wyszukana i pełna funkcjonalność dla Twojego biznesu.

Play Video

Mała drukarka. Wielki pojemnik. Pomieści 100 metrową rolkę papieru. Otwierasz, wrzucasz i zamykasz.

Play Video

Złącza wszystkie, których możesz potrzebować i ukryte przewody.

Drukarka fiskalna Novitus POINT

Dwie szerokości papieru: 57 lub 80 mm, nazwa do 60 znaków.

Drukarka fiskalna Novitus POINT

Błyskawiczny wydruk, aż 58 linii/s.

Drukarka fiskalna Novitus POINT

Z drukarką POINT jesteś ECO.

Drukarka fiskalna Novitus POINT

Protokół ECR-EFT, łatwa integracja z terminalami

Drukarka fiskalna Novitus POINT

Współpraca z programami sprzedaży.

Drukarka fiskalna Novitus POINT

POINT w trzech wersjach: standardowa, apteczna i biletowa.

Drukarka fiskalna Novitus POINT

Opcjonalny, zewnętrzny wyświetlacz. Umieść drukarkę w dowolnym miejscu.

Drukarka fiskalna Novitus POINT

Drukarka POINT posiada serwer wydruku. Drukuj paragony z kilku stanowisk.

Nietuzinkowy wygląd w różnych kolorach.

Mała, kompaktowa, o regularnych kształtach. Prawdopodobnie najmniejsza stacjonarna drukarka na rynku.     

Zobacz prezentację drukarki fiskalnej Novitus POINT

Play Video
novitus point

Arkusz danych

Przeznaczenie:
Praca stacjonarna w dowolnym punkcie sprzedaży
Liczba towarów:
1 000 000
Liczba stawek PTU:
7
Liczba grup towarowych:
Bez ograniczeń
Liczba kasjerów:
Bez ograniczeń
Rabaty/narzuty:
Tak, do pozycji i do całego paragonu
Opakowania:
Bez ograniczeń
Nazwa towaru:
60 znaków + 3 linie opisu towaru
Rodzaj mechanizmu drukującego:
Termiczny / wrzuć i pracuj. Prędkość wydruku 58 linie/sek, 20 cm/sek
Typ mechanizmu drukującego:
SEIKO CAP06-247
Szerokość papieru:
57 mm lub 80 mm, max. 100 m
Rodzaj klawiatury:
Membranowa
Liczba klawiszy:
6
Wyświetlacz klienta:
TFT 4,3”, High Color 480 x 272 pikseli, podnoszony, zintegrowany
Wyświetlacz operatora:
wspólny z wyświetlaczem klienta
Współpraca z urządzeniami:
komputer
Sterowanie szufladą:
pasywna 6-24V
Zasilanie sieciowe:
zasilacz sieciowy 230V/24V, 2.7A
Zasilanie awaryjne:
LiFePo4 18,5V 480mAh (do 900 paragonów)
Szerokość:
139.9 mm
Wysokość:
141.8 mm
Głębokość:
142.8 mm
Waga:
1.1 kg
Ilość portów USB:
1x USB, 2x USB host
Ilość portów szeregowych:
1x
Kolor:
Czarny, Grafitowo-Czarny, Biało-Czarny
Porty Ethernet
1x
Dostępne interfejsy:
1x Ethernet, 1x RS-232, 1xUSB, 2xUSB Host, WiFi (opcja)
Typ:
Drukarka fiskalna online

Pobierz

QS Novitus Point online

Instrukcja szybkiego startu drukarki fiskalnej Novitus Point online

Pobierz (5.04MB)

Instrukcja Novitus Point online

Instrukcja obsługi drukarki fiskalnej Novitus Point online

Pobierz (4.97MB)

Może Ci się również spodobać

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.