• -299,00 zł
Drukarka fiskalna Novitus HD II online
search
  • Drukarka fiskalna Novitus HD II online
  • Drukarka fiskalna Novitus HD II online

Drukarka fiskalna Novitus HD II online

2 990,00 zł
2 691,00 zł Zaoszczędź 299,00 zł
Netto
Od: 2 691,00 zł do: 3 051,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 990,00 zł -299,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Drukarka fiskalna online, wyświetlacz z animacjami, obcinak, 1.000.000 PLU, 1x LAN, 1x USB, 2x RS-232, 1x WiFi (Opcjonalnie) 1x Szuflada pasywna

Gwarancja: Standardowa
Interfejs: Ethernet
Kolor: Czarny
Ilość
Dostępne

kasy fiskalne na raty
 
Rata miesięczna od 114 zł!

Model HD II Online to nowa odsłona niezwykle trwałej i szybkiej drukarki fiskalnej marki Novitus do zadań specjalnych, najszybszej i wciąż jedynej na rynku z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. Unikalne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta, sprawia że to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

MULTIKOMUNIKACJA

Dzięki dodatkowemu wewnętrznemu złączu USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niespotykaną w innych modelach elastyczność pracy oraz możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi automatycznie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także przez tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji, systemami monitorującymi oraz innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych urządzeń zewnętrznych.

MOC i SZYBKOŚĆ

Jeszcze mocniejszy procesor oraz dwa razy więcej pamięci RAM w stosunku do poprzedniego modelu, to szybszy wydruk. Drukarka pozwala na osiągnięcie prędkości wydruku nawet do 54 linii tekstu na sekundę. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolną grafikę i kody QR.

E-PARAGON READY

Urządzenie obsługuje także funkcję e-paragonu, a możliwość całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego będzie dostępna po rehomologacji i aktualizacji wersji oprogramowania.

DRUKARKA FISKALNA HD II ONLINE W SKRÓCIE:

Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
1 000 000 towarów w bazie
7 stawek PTU do zaprogramowania
Aż 60 znaków do precyzyjnego opisu towaru + 3 dodatkowe linie po 40 znaków
Nielimitowana ilość kasjerów na drukarce
Procesor 528 MHz
256 MB pamięci RAM
8.192 MB pamięci flash
System operacyjny LINUX
Duży 4,3” kolorowy wyświetlacz działający w trybie High Color
Wyświetlacz wbudowany lub wolnostojący o różnej wysokości podstawy, podłączany do drukarki przewodem o długości do 1,25m 
128 MB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlaczu
100 MB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlaczu
Wydruk do 1.000 paragonów na naładowanym akumulatorze
Szybkość wydruku nawet do 54 linii tekstu na sekundę
Możliwość zaprogramowania aż do 1024 grafik do wydruku
Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj” z obcinaczem papieru
Oszczędność papieru dzięki dołączaniu wydruku niefiskalnego do paragonu bez dodatkowego nagłówka
Na wydrukach niefiskalnych różne wielkości czcionek, w tym bardzo duże znaki do wydruku kodów i innych oznaczeń
Łączność RS232, Ethernet, karta WiFi* lub Bluetooth*, modem GSM*
Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML
Konfiguracja drukarki przez wbudowany serwer WWW

*) opcja dodatkowa

ONLINE POWER 

Stworzyliśmy linię urządzeń Novitus Online Power o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 528 MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256 MB pamięci operacyjnej.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Urządzenie z rodziny wyróżnionej m.in. Nagrodą Kupców Polskich Złoty Paragon oraz tytułem finalisty konkursu Dobry Wzór. Postaw na zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikację i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYŚWIETLACZ

Drukarka Novitus HD II Online to urządzenie z kolorowym wyświetlaczem pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color. Duży, 4,3” kolorowy wyświetlacz zwróci uwagę każdego kupującego i uatrakcyjni wnętrze sklepu czy stanowiska sprzedaży. Wyświetla on bardzo czytelnie wszelkie komunikaty i menu drukarki oraz dowolne animowane reklamy w prosty sposób przygotowywane i programowane przez właściciela. Drukarka ma aż 128 MB wewnętrznej pamięci zarezerwowanej dla klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego lub poprzez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram. Drukarka może występować z wyświetlaczem wbudowanym - na stałe przytwierdzonym do obudowy drukarki) lub wyświetlaczem wolnostojącym, o różnej wysokości podstawy, połączonym z drukarką przewodem o długości do 1,25m.

PRECYZJA WYDRUKU

Drukarka Novitus HD II Online została wyposażona w niezawodny, trwały i szybki mechanizm drukujący japońskiej firmy Citizen. Technologia tego mechanizmu pozwala na druk nie tylko paragonów, ale i również faktur VAT. Wydruki mogą być  realizowane na papierze o szerokości 57 lub 80 mm za pomocą kilku rodzajów czcionek. Wydruk paragonu zawierającego 100 pozycji odbywa się w czasie 5,5 sekundy, a maksymalna ilość towarów na jednym paragonie to 255. Paragon jest odcinany za pomocą profesjonalnego obcinacza papieru montowanego w drukarce w standardzie. Faktura VAT to również prosta operacja.

PORÓWNANIE TREŚCI PARAGONU Z OBRAZEM Z MONITORINGU? TERAZ WYSTARCZY JEDYNIE NUMER PARAGONU

Drukarkę w łatwy sposób można zintegrować z systemem monitoringu. Dzięki wyjątkowej funkcjonalności jaką jest monitor wydruku, możesz porównać zgodność treści paragonu z zarejestrowanym obrazem z monitoringu pracy kasjera. W tym celu będziesz potrzebował jedynie numeru paragonu, który w łatwy sposób pozwoli ci odnaleźć moment rejestrowania sprzedaży na drukarce fiskalnej.

AKCJE MARKETINGOWE, KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWOLNEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI.

Szybka zmiana animacji wyświetlanej na ekranie drukarki? A może aktualizacja grafik na paragonie? Możesz zrobić to zdalnie na wszystkich drukarkach podłączonych do sieci. Działania marketingowe to jednak nie wszystko. Zdalna komunikacja umożliwia również przeglądanie zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień lub szybkie zablokowanie dostępu. Dzięki oprogramowaniu BROKER do zarządzania i monitorowania rozproszonych sieci drukarek, możliwa jest pełna kontrola online nad wieloma urządzeniami. Korzystają z niego działy księgowe, które weryfikują dokumenty generowane na drukarkach fiskalnych (raporty dobowe i paragony fiskalne) oraz działy IT odpowiedzialne za nadzór nad prawidłową pracą urządzeń, monitorowanie stanu urządzeń oraz ich serwisowanie. Zgodność wsteczna z protokołami Novitus / Novitus zgodny oraz XML to łatwość integracji z zewnętrznym oprogramowaniem. Możliwa jest także zdalna konfiguracja każdej drukarki przez wbudowany serwer WWW.

STANDARD BEZPIECZEŃSTWA WYŻSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Obawiasz się przypadkowego dostępu do menu drukarki przez kasjera lub osoby postronne? Drukarka HD II Online pozwala zabezpieczyć klawiaturę fizyczną urządzenia, uniemożliwiając przypadkowy dostęp do menu urządzenia. Dzięki temu uchronisz się przed utratą komunikacji z programem sprzedażowym i unikniesz przypadkowego wydruku raportu dobowego. Zakładając hasło na menu drukarki zabezpieczysz się przed wykonaniem raportów przez osoby nieuprawnione. Twoje dane są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.

Novitus HD II online

Arkusz danych

Przeznaczenie:
Praca W Sklepach, Marketach, Hurtowniach, Recepcjach Hoteli, Stacjach Paliw, Salonach Samochodowych Itp.
Liczba towarów:
1.000.000
Liczba stawek PTU:
7
Liczba grup towarowych:
Bez ograniczeń
Liczba kasjerów:
Bez ograniczeń
Rabaty/narzuty:
Tak, do pozycji i do całego paragonu
Opakowania:
Bez ograniczeń
Nazwa towaru:
60 znaków + 3 linie opisu towaru
Rodzaj mechanizmu drukującego:
Termiczny / wrzuć i pracuj. Prędkość wydruku 54 linie/sek, 20 cm/sek
Typ mechanizmu drukującego:
CITIZEN CT-S601 z obcinaczem
Szerokość papieru:
57 mm lub 80 mm / 100m
Rodzaj klawiatury:
Switchowa
Liczba klawiszy:
8 + wyłącznik zasilania
Wyświetlacz klienta:
TFT 4,3”, High Color 480 x 272 pikseli, obrotowy, zintegrowany
Wyświetlacz operatora:
Wspólny z wyświetlaczem klienta
Złącza komunikacyjne:
LAN, 1 x USB (B), 2 x RS232, 1x WiFi (opcjonalnie)
Współpraca z urządzeniami:
Komputer
Sterowanie szufladą:
pasywna, 6-24V
Zasilanie sieciowe:
230V/24V, 2.1A
Zasilanie awaryjne:
14V, 1.4Ah
Szerokość:
178 mm
Wysokość:
350 mm
Głębokość:
190 mm
Waga:
4 kg
Ilość portów USB:
1x
Ilość portów szeregowych:
2x
Porty Ethernet
1x

Może Ci się również spodobać

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.