BleBox gateBox
search
  • BleBox gateBox
  • BleBox gateBox
  • BleBox gateBox

BleBox gateBox

186,18 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Przy pomocy gateBox’a możesz sterować drzwiami wyposażonymi w rygiel elektryczny i  bramami – do garażu, wjazdową, a nawet 12 metrową bramą w fabryce – przy pomocy smartfonu lub tabletu – z dowolnego miejsca. Możesz także w dowolnej chwili sprawdzić, czy Twój dom jest zamknięty.

Ilość
Dostępne

Najmniejszy i najpopularniejszy sterownik gateBox z rodziny BleBox. Świetnie sprawdzi się w bramach garażowych i tych blisko domu.

Przy pomocy gateBox’a możesz sterować drzwiami wyposażonymi w rygiel elektryczny i  bramami – do garażu, wjazdową, a nawet 12 metrową bramą w fabryce – przy pomocy smartfonu lub tabletu – z dowolnego miejsca. Możesz także w dowolnej chwili sprawdzić, czy Twój dom jest zamknięty.

PODSTAWOWE FUNKCJE

współpracuje praktycznie ze wszystkimi bramami elektrycznymi na rynku;
możesz przydzielić dostęp dla wielu osób – rodziny, ogrodnika, teściowej;
nie wymaga dodatkowych urządzeń, bez ukrytych opłat;
możesz sterować wieloma bramami z jednej aplikacji.
 

KOMFORT

Wjeżdżasz na posesję z ruchliwej ulicy a Twój pilot działa tylko z 20m? Zanim brama się otworzy, zostaniesz wytrąbiony i spowodujesz mały korek? Nigdy więcej – możesz otworzyć bramę kiedy tylko chcesz i z łatwością wjechać do swojego domu.

BRAMY I DRZWI

Dwa piloty i pęk kluczy w Twojej kieszeni doprowadzają Cię do szału? Możesz kontrolować wszystkie drzwi i bramy w domu i firmie za pomocą jednej aplikacji i smartfona, który i tak masz zawsze przy sobie.

POŻEGNAJ SIĘ Z KLUCZAMI

Wszyscy na pewno znamy to uczucie gdy stoimy z zakupami przed bramą i w ułamku sekundy zdajemy sobie sprawę, że klucze zostawiliśmy w samochodzie, w pracy lub gorzej u Pani przy kasie… Z zamontowanym gateBoxem nie ma tego problemu. Zdecydowanie bardziej „pilnujemy” telefonu niż kluczy, a nawet w przypadku zgubienia czy kradzieży nie musimy dzwonić po ślusarza i wymieniać wszystkich zamków. Wystarczy zalogować się z innego urządzenia i zmienić hasło – tym prostym sposobem odzyskujemy kontrolę nad swoim domem. 

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Wyjechałeś na ryby, Twoja Żona na zakupy a teściowa postanowiła przyjechać o godzinę wcześniej? Możesz otworzyć jej dom nie tracąc cennej zdobyczy z oczu. Wystarczą dwa dotknięcia. I w przeciwieństwie do istniejących produktów, nie pobieramy dodatkowych, ukrytych opłat za utrzymanie połączenia.

PROSTE ROZWIĄZANIE

Nie musisz instalować skomplikowanego i drogiego systemu kontroli dostępu albo inteligentnego domu aby korzystać z funkcjonalności gateBox. Wystarczy jedno miniaturowe, bezprzewodowe urządzenie które dołączysz do napędu bramy lub zamka elektrycznego aby móc bezpiecznie sterować bramami i drzwiami.

DARMOWA APLIKACJA

Korzystając z bezpłatnej aplikacji wBox (Android, iOS) możesz sterować urządzeniami w Twoim domu, ogrodzie czy firmie – zarówno będąc w ich zasięgu jak też z dowolnego miejsca na Świecie – bez dodatkowych urządzeń – wystarczy domowa sieć WiFi.

blebox
gateBox

Arkusz danych

Zasilanie sieciowe:
12-24V AC / DC
Obudowa:
wykonana z kompozycji poliuretanowej mnie zawierającej halogenów, samogasnąca dla klasy termicznej B (130°C)
Zużycie energii:
poniżej 1W
Ilość wyjść:
2
Typ wyjść:
otwarty kolektor
Separacja galwaniczna:
Tak, optyczna
Stopień ochrony:
IP20
Standard transmisji:
μWiFi, kompatybilna z WiFi
Transmisja:
dwukierunkowa z potwierdzeniem, szyfrowan
Tryb komunikacji:
połączenie bezpośrednie (jako Access Point), połączenie WiFi poprzez standardowy router, połączenie z dostępem z dowolnego miejsca na Świecie (wymagany jedynie dostęp do sieci Internet)
Możesz sterować:
Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, komputery i urządzenia mobilne wspierające HTML5
Szyfrowanie:
WPA2-PSK oraz uwierzytelnione szyfrowanie (AEAD)
Ilość wejść:
2
Typ wejść:
logiczne, napięciowe
Maksymalne napięcie wejść:
12 - 24V AC / DC
Częstotliwość transmisji:
2.4GHz
Maksymalne natężenie (kanał):
20mA
Polaryzacja wejść:
wykrywana automatycznie

Konkretne referencje

MPN
gateBox
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.