• -150,00 zł
Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
search
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24
 • Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24

Kasa fiskalna NOVITUS Nano II online GSM24

1 750,00 zł
1 600,00 zł Zaoszczędź 150,00 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 750,00 zł -150,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Kasa fiskalna online, 20.000 PLU, 1x LAN, 1x WiFi (opcja), 1x 3G, 1x RS-232, 1x USB Host, 1x USB, 1x Szuflada aktywna, BLIK na kasie!

Gwarancja: Standardowa
Interfejs: Ethernet
Kolor: Czarny
Ilość
Dostępne

Kasa fiskalna Novitus Nano II online GSM24

Kasa fiskalna Novitus Nano II online GSM24 to urządzenie, które wyposażone jest w standardzie w modem GSM oraz kartę SIM opłaconą na 2 lata. Kasa gotowa jest do działania od momentu uruchomienia.

Następca najpopularniejszej i najczęściej sprzedawanej na polskim rynku kasy fiskalnej Novitus NANO. Doskonałe rozwiązanie zarówno w sprzedaży mobilnej jak i na tradycyjnym stanowisku sprzedaży. Model zachował najlepsze cechy pierwowzoru, czyli niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt, wodoodporną podświetlaną klawiaturę. Jednak nowy design i dodatkowe klawisze funkcyjne to szybsza i wygodniejsza obsługa oraz bardziej intuicyjna praca. Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, gabinety kosmetyczne, sklepy - kasa NANO II zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Wersja NANO II ONLINE GSM24 to wersja kasy z wbudowanym modemem GSM oraz pakietem transmisji danych do CRK nawet do 30 miesięcy.

Mimo bardzo bogatej funkcjonalności, kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in. obsługa wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp. Idealnie sprawdzi się także w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia kasy. Dzięki podświetlanej klawiaturze, obsługa kasy jest możliwa także przy słabym oświetleniu.

Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

KASA NANO II ONLINE GSM24 JAK NA DŁONI:

Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
GSM i LAN w standardzie
20.000 towarów w bazie
40 znaków w nazwie
1.000 kodów dowiązanych
20.000 bufor paragonów on-line
100 pozycji na paragonie
100 działów towarowych
32 kasjerów
10 form płatności
7 stawek PTU
Rozliczenie zaliczek na paragonach
Procesor 524 MHz
256 MB pamięci RAM
4.096 MB pamięci flash
2 wyświetlacze LCD 192x48 pxl
Platforma LINUX
Łączność GSM, LAN, RS232, USB, BT (opcja), WiFi (opcja),
Współpraca z terminalem kart płatniczych, pinpadem, czytnikiem kodów kreskowych i szufladą
Wygodne programowalne klawisze szybkiej sprzedaży
Rozliczenia opakowań zwrotnych i kaucji, usługi busowe i czasowe
Programowalne nagłówki graficzne paragonu, grafiki w stopce paragonu

20.000 PLU - BAZA KTÓRA ZMIEŚCI CAŁY TWÓJ ASORTYMENT

Kasa NANO II Online posiada rozbudowaną obszerną bazę towarową, która pomieści wszystkie artykuły małego sklepu, a długa nazwa towaru lub usługi w sposób czytelny zidentyfikuje każdy artykuł na paragonie. Wykorzystaj aż 20.000 PLU.

MOC ZAWSZE W KASIE

W mobilnym urządzeniu obok jego funkcji, bardzo ważne jest jego zasilanie akumulatorowe i pojemność baterii. NANO II online potrafi bez zasilacza wydrukować nawet do 3 000 paragonów, co pozwala nawet na kilkudniową pracę bez ładowania. Niskie zużycie energii zapewniane jest przez zaawansowany system usypiania poszczególnych elementów kasy w okresie bezczynności. Moc zapewnia akumulator litowo-jonowy o pojemności 2Ah. Użytkownik może według własnych upodobań oprogramować opcje auto-usypiania oraz auto-wyłączania. Kasa samoczynnie wyłączy podświetlenie wyświetlaczy LCD podczas pracy bez zasilacza, aby dodatkowo oszczędzać energię akumulatora. Akumulator kasy jest wykonany w formie wymiennego pakietu, który można w dowolnym momencie odłączyć od kasy i ładować standardowym zasilaczem poza kasą, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

Wymienny akumulator pozwoli Ci pracować jeszcze dłużej i w dowolnym miejscu. Pracując ciągle w miejscach, gdzie nie ma zasilania sieciowego możesz używać naprzemiennie dwóch pakietów akumulatorowych. Rozładowany akumulator możesz ładować w kasie lub poza urządzeniem, za pomocą standardowego zasilacza dostarczonego w komplecie z kasą. Pracując na ladzie czy biurku, kasa może cały czas być podłączona do sieci poprzez zasilacz.

WRZUĆ I PRACUJ / JAPOŃSKI MECHANIZM DRUKUJĄCY

Kasa wyposażona jest w niezawodny mechanizm drukujący, japońskiej firmy Fujitsu, sprawdzony w setkach tysięcy urządzeń fiskalnych. Zastosowanie mechanizmu typu clamshell powoduje, że operacja wymiany papieru jest dziecinnie prosta. Odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący kasę do pracy przenośnej. Możliwość używania papieru o długości 30 metrów bieżących pozwala na wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce.

GDZIE WYKORZYSTASZ NAJLEPIEJ ZALETY KASY NANO II ONLINE

Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, warsztaty samochodowe, gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie, kancelarie prawnicze. Bez względu na prowadzoną działalność, kasa zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach umożliwiają funkcje busowe. Obsługę wypożyczalni oraz parkingów umożliwiają funkcje czasowe. Wykorzystuj kasę również jako sprawdzarkę cen towarów. Kasa przypomni też o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego oraz przeglądu okresowego.

ELASTYCZNA KOMUNIKACJA

Urządzenie jest wyposażone standardowo w modem GSM wraz z kartą SIM i pakietem danych oraz porty LAN, RS232 oraz USB. W kasie zainstalować można dodatkowe moduły łączności m.in. BT lub mWiFi. Każda kasa NANO II może współpracować z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym lub wagą bez konieczności dokupowania dodatkowych modułów.

POŁĄCZ SIĘ Z SYSTEMEM CHMUROWYM NOVICLOUD

NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kas Novitus, którą uruchomisz jednym kliknięciem. Pozwala na monitorowanie i zarządzanie biznesem z każdego miejsca na Ziemi. Dzięki NoviCloud użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Kasy Novitus online i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

POWER DUO - Kasa NANO II Online z PIN Padem Paytel

Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie - Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji. Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w punkcie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada! Kasa współpracuje z terminalami płatniczymi za pomocą protokołu ECR-EFT, narzuconego przez przepisy dla kas fiskalnych online. Pracuje też z najpopularniejszymi terminalami płatniczymi z wykorzystaniem protokołu Novitus EFT-POS. Pozwala również na współpracę z terminalami przenośnymi typu MPos.

Dla kogo kasa fiskalna NOVITUS Nano online

lekarze

GABINETY LEKARSKIE

stomatolog

GABINETY STOMATOLOGICZNE

kosmetyczka

SALONY KOSMETYCZNE

fryzjerka

SALONY FRYZJERSKIE

prawnik

KANCELARIE ADWOKACKIE

budowlaniec

FIRMY BUDOWLANE

Image

GASTRONOMIA

oraz:

małe i średnie sklepy, małe i średnie punkty usługowe, PUB-y, bary, restauracje, food truck, kawiarnie, kwiaciarnie, gabinety lekarskie, gabinety stomatologiczne, firmy budowlane, kancelarie prawne, gabinety kosmetyczne, gabinety fryzjerskie, warsztaty samochodowe, wypożyczalnie, parkingi i wiele innych.

Przeznaczenie

Kasa fiskalna ogólnego zastosowania
Praca mobilna
Praca stacjonarna
Punkty handlowe, gastronomiczne, usługowe
Pełna obsługa sprzedaży alkoholi oraz innych produktów akcyzowych
Pełna obsługa sprzedaży produktów używanych, w tym samochodów używanych
Funkcja bileterki (kwity czasowe)
Możliwa praca 24h/7

Novitus Nano II online GSM24

Arkusz danych

Przeznaczenie:
małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
Liczba towarów:
20.000
Liczba kodów dowiązanych:
1.000
Liczba stawek PTU:
7
Liczba grup towarowych:
100
Liczba kasjerów:
32
Rabaty/narzuty:
Tak
Pojemność bufora On-Line:
20.000
Opakowania:
64
Nazwa towaru:
40 znaków
Rodzaj mechanizmu drukującego:
termiczny, typu clamshell
Typ mechanizmu drukującego:
Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru:
57 mm
Rodzaj klawiatury:
alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
Liczba klawiszy:
29 w tym 9 funkcyjne
Klawisze szybkiej sprzedaży:
18 (9 w dwóch poziomach) +10 w trybie "szybka sprzedaż"
Wyświetlacz klienta:
graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 48 piksele
Wyświetlacz operatora:
graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 64 piksele
Złącza komunikacyjne:
1 x RS232,USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami:
CRK, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, Modem GSM
Sterowanie szufladą:
tak (aktywna)
Zasilanie sieciowe:
230 V, zasilacz zewnętrzny
Zasilanie awaryjne:
akumulator 7,4 V; 2,25 Ah; wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą
Szerokość:
100 mm
Wysokość:
65 mm
Głębokość:
233 mm
Waga:
0,65 kg
Ilość portów USB:
1x USB Host (A), 1 x USB Device (B)
Ilość portów szeregowych:
1
Pasmo WLAN
2,4 GHz
Porty Ethernet
1x
Typ:
kasa fiskalna online

Konkretne referencje

MPN
Novitus Nano II online GSM24

Pobierz

Instrukcja kasy PayTel

Instrukcja konfiguracji kas z terminalami PayTel

Pobierz (1.07MB)

GSM Novitus operatorzy

Konfiguracja modemów GSM w kasach fiskalnych dla wybranych operatorów

Pobierz (99.73KB)

Instrukcja Novitus kasy CRK

Instrukcja konfiguracji kas fiskalnych do połączenia z CRK

Pobierz (818.14KB)

Informacja GSM 24M

Informacja dla użytkowników kasy z modemem GSM 3G oraz kartą SIM M2M (GSM 24M)

Pobierz (555.7KB)

Instrukcja Nano II online

Instrukcja obsługi kasy fiskalnej Novitus Nano II online

Pobierz (2.4MB)

Ulotka Nano II online

Ulotka produktowa kasy fiskalnej Novitus Nano II online

Pobierz (469.57KB)

QS Novitus Nano II online

Instrukcja szybkiego startu kasy fiskalnej Novitus Nano online

Pobierz (6.07MB)

Konfiguracja WiFi Nano II online

Instrukcja konfiguracji WiFi w kasie fiskalnej Novitus Nano II online

Pobierz (209.42KB)

Może Ci się również spodobać

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.