• Wyprzedaż!
SOHO - program hotelowy - Fiskalo.com
search
  • SOHO - program hotelowy - Fiskalo.com
  • SOHO - program hotelowy - Fiskalo.com

SOHO - program hotelowy

990,00 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Oprogramowanie SOHO to nowoczesny system przeznaczony do obsługi małych i średnich obiektów branży hotelarsko- turystycznej. Wyróżnia go funkcjonalność oraz łatwość w obsłudze. Umożliwia sprawne zarządzanie obiektami hotelowymi na jednym lub kilku stanowiskach uwzględniając autoryzację oraz uprawnienia poszczególnych użytkowników.

Wersja: do 10 pokoi
Ilość
Dostępne

Oprogramowanie SOHO powstało przy współpracy z osobami na co dzień zarządzającymi obiektami hotelowymi i jest nieustannie doskonalone zgodnie z ich sugestiami.

Już na etapie projektowania duży nacisk położony został na intuicyjność obsługi dzięki czemu unikamy długotrwałych i kosztownych szkoleń personelu.

Niewątpliwą zaletą programu jest łatwość jego instalacji i konfiguracji. Wielu właścicieli decyduje się na samodzielne wdrożenie systemu co dodatkowo obniża koszty nowego systemu. Załączony do programu szczegółowy podręcznik ułatwia rozpoczęcie pracy bez żadnych trudności nawet mniej doświadczonym użytkownikom komputera.

Bogata funkcjonalność i przyjazny interfejs sprawiają, że system SOHO sprawdza się w każdej sytuacji. Istotna cechą jest również to, iż system nie wymaga stałej opieki serwisowej, co czyni go produktem niemal dla każdego obiektu.

Modułowa konstrukcja pozwala na dostosowanie oprogramowanie do własnych potrzeb bez konieczności zakupu funkcjonalności niewykorzystywanej w danym obiekcie.

SOHO wraz z programem dedykowanym do obsługi strefy wellness SOSPA oraz programem gastronomicznym SOGA stanowią kompleksowe rozwiązanie dla każdego obiektu branży hotelarsko-turystycznej.

SOHO będąc w pełni funkcjonalnym programem w wersji podstawowej stanowi również doskonałą bazę umożliwiającą rozbudowę systemu o dodatkowe moduły.
W ramach programu bazowego zawarta jest obsługa wszystkich najważniejszych funkcjonalności związanych z obsługą obiektu.

graficzna prezentacja obłożenia obiektu
obsługa rezerwacji (indywidualnych i grupowych) połączonych z ich potwierdzeniami oraz overbooking’iem
prowadzenie książki meldunkowej
różne warianty rozliczania pobytów: wiele pobytów/jeden dokument, jeden pobyt/wiele dokumentów, wielokrotne rozliczanie pobytu i możliwość rozliczenia pobytu bez dokumentu sprzedaży
rozliczenia finansowe z klientami – rachunki, faktury zaliczkowe, faktury VAT w PLN i walucie
planowanie wyżywienia łącznie z przygotowaniem odpowiedniego raportu dla kuchni
rozliczenia opłaty klimatycznej i automatyczne tworzenie sprawozdań KT-1 dla GUS
obsługa dostawek, depozytów, parkingu
prowadzenie mini sklepu np. na recepcji
poczta wewnętrzna wykorzystywana do komunikacji pomiędzy pracownikami

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.