mks_vir biznes Endpoint Security
search
  • mks_vir biznes Endpoint Security

mks_vir biznes Endpoint Security

100,00 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Wielowarstwowa ochrona stacji roboczych, serwerów plików i urządzeń mobilnych

Licencja: Roczna

Rabaty ilościowe

Ilość Cena jednostkowa Oszczędzasz
10 90,00 zł 100,00 zł
15 81,00 zł 285,00 zł
20 73,00 zł 540,00 zł
25 66,00 zł 850,00 zł
Ilość
Dostępne

Zamówienie
Minimalne zamówienie 5 szt

Maksymalne zamówienie 49 szt

Ochrona stacji roboczych i serwerów Windows
Pakiet mks_vir dla stacji roboczych Windows oferuje pełne spektrum modułów ochronnych gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa przy pracy z pocztą elektroniczną, stronami WWW, aplikacjami, nośnikami danych itp.
Stale rozwijane silniki antywirusowe rozpoznają wszystkie rodzaje zagrożeń obecnych w Sieci. Zaawansowane mechanizmy heurystyczne szukają podejrzanych aktywności w pobieranych skryptach, dokumentach i aplikacjach.
Dwukierunkowa zapora sieciowa daje pełną kontrolę nad aktywnością sieciową aplikacji i skryptów pracujących w systemie.
Kontrola rodzicielska i kontrola dostępu do stron WWW pozwala na filtrowanie treści, do których mają dostęp użytkownicy.

Ochrona urządzeń z systemem Android
mks_vir Android Antivirus stale dba o bezpieczeństwo urządzeń mobilnych. Zaawansowany skaner oparty o zasoby chmury skanującej to gwarancja najwyższej skuteczności skanowania i kontroli plików pobieranych do pamięci urządzenia.

Zarządzanie instalacjami pakietu mks_vir w sieciach
Serwer zarządzający mks_vir jest gotowy do pracy od razu po trwającej dosłownie kilkanaście sekund instalacji. Nie są wymagane żadne dodatkowe silniki baz danych.
Wszechstronna i ergonomiczna konsola pozwala na zarządzanie instalacjami pakietu mks_vir z dowolnego komputera w sieci. Użytkownik dostaje do dyspozycji liczne mechanizmy kontrolne, konfiguracyjne i informacyjne. Bogaty system raportów i podsumowania aktywności stacji w sieci pozwalają na natychmiastową ocenę poziomu bezpieczeństwa komputerów i aktywności użytkowników.

Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem
Pakiet mks_vir oferuje użytkownik liczne narzędzia dodatkowe pozwalające na dodatkowe zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Wśród nich znajdują się: moduł tworzenia kopii zapasowych, program do czyszczenia systemu ze zbędnych plików, mechanizm pozwalający na stworzenie dysku ratunkowego pozwalającego na uruchomienie komputera i dostęp do plików w przypadku awarii systemu, kwarantanna, audyt systemu.

Ochrona plików przed zaszyfrowaniem
Nowatorska technologia Safe Storage pozwala na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.
Safe Storage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane.

Szyfrowane dyski
Moduł szyfrowanych dysków pozwala na stworzenie wielu wolumenów (widocznych w systemie jako napęd) z dostępem chronionym hasłem.

Wsparcie producenta na każdym etapie funkcjonowania pakietu
Program mks_vir jest bardzo prosty w instalacji i w obsłudze. Po podstawowym dopasowaniu ustawień do wymagań konkretnej sieci pracuje nieprzerwanie i nie wymaga dodatkowej konserwacji. W przypadku pytań lub wątpliwości nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Wykorzystując mechanizm zdalnego wsparcia jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów dosłownie w kilka minut.

Podstawowe funkcje

  • Wielowarstwowa ochrona stacji roboczych, serwerów plików i urządzeń mobilnych
  • Zarządzanie instalacjami mks_vir w sieci
  • Dwukierunkowa zapora sieciowa i filtr antyspamowy
  • Ochrona danych przed zaszyfrowaniem i Ransomware
  • Kontrola dostępu do stron WWW i harmonogram dostępu do sieci
  • Szyfrowane dyski - zabezpieczenie poufnych danych przed dostępem osób nieuprawnionych niezbędne w spełnieniu warunków RODO
  • Bezpieczna przeglądarka internetowa - bezpieczeństwo transakcji bankowych
  • Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem
mks_vir
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.