mks_vir Biznes Serwer
search
  • mks_vir Biznes Serwer

mks_vir Biznes Serwer

320,00 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Pełna ochrona serwerów Windows przed wszystkimi rodzajami zagrożeń

Licencja: Roczna
Wersja: 1 serwer
Ilość
Dostępne

Ochrona zasobów serwera
Pakiet mks_vir Server w czasie rzeczywistym kontroluje wszystkie wykorzystywane w systemie pliki, zarówno te otwierane, modyfikowane i tworzone przez użytkowników jak i te, przetwarzane przez aplikacje pracujące w tle. Inteligentne mechanizmy skanujące gwarantują optymalne wykorzystanie zasobów systemowych i dostosowanie obciążenia do wymagań systemów serwerowych.
 
Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem
Pakiet mks_vir oferuje użytkownik liczne narzędzia dodatkowe pozwalające na dodatkowe zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Wśród nich znajdują się: moduł tworzenia kopii zapasowych, program do czyszczenia systemu ze zbędnych plików, mechanizm pozwalający na stworzenie dysku ratunkowego pozwalającego na uruchomienie komputera i dostęp do plików w przypadku awarii systemu, kwarantanna, audyt systemu.
 
Ochrona plików przed zaszyfrowaniem
Nowatorska technologia Safe Storage pozwala na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika.
Safe Storage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane.
 
Wsparcie producenta na każdym etapie funkcjonowania pakietu
Program mks_vir jest bardzo prosty w instalacji i w obsłudze. Po podstawowym dopasowaniu ustawień do wymagań konkretnej sieci pracuje nieprzerwanie i nie wymaga dodatkowej konserwacji. W przypadku pytań lub wątpliwości nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Wykorzystując mechanizm zdalnego wsparcia jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów dosłownie w kilka minut.

Podstawowe funkcje

  • Pełna ochrona serwerów Windows przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
  • Optymalizacja mechanizmów ochronnych pod kątem wymagań systemów serwerowych
  • Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem
mks_vir
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.