Router AVM Fritz!BOX 6850 LTE
search
  • Router AVM Fritz!BOX 6850 LTE
  • Router AVM Fritz!BOX 6850 LTE
  • Router AVM Fritz!BOX 6850 LTE
  • Router AVM Fritz!BOX 6850 LTE

Router AVM Fritz!BOX 6850 LTE

796,75 zł
Netto
3-4 dni

FRITZ!Box 6850 LTE zapewnia szybkie pobieranie plików w technologii LTE i wysoki komfort użytkowania charakterystyczny dla urządzeń FRITZ!Box: zintegrowana stacja bazowa DECT obsługująca jednocześnie nawet sześć telefonów bezprzewodowych sprawia, że telefonowanie staje się przyjemnością. Niezawodne Wi-Fi łączy urządzenia w sieci domowej z szybkim Internetem mobilnym. 

Ilość
Dostępne

Idealny wybór dla mobilnego dostępu do Internetu

FRITZ!Box 6850 LTE zapewnia szybkie pobieranie danych przez LTE (4G), a Ty możesz cieszyć się pełną wygodą FRITZ!Box: Zintegrowana stacja bazowa DECT sprawia, że rozmowy telefoniczne z maksymalnie sześcioma telefonami bezprzewodowymi są przyjemne. Niezawodne Wi-Fi łączy domowe urządzenia sieciowe z szybkim mobilnym Internetem.       

Szybki Internet z LTE i UMTS / HSPA +

FRITZ!Box jest przeznaczony do łączenia całej sieci domowej z Internetem za pośrednictwem sieci komórkowych. LTE (4G) i UMTS / HSPA + (3G) zapewniają szybkie pobieranie i płynne przesyłanie strumieniowe.

Wszędzie w domu dzięki MyFRITZ!

Dzięki MyFRITZ! od AVM, korzystaj z bezpiecznego i wygodnego dostępu do FRITZ!Box z dowolnego miejsca na świecie. Pobieraj pliki zapisane na FRITZ! NAS, przeglądaj listę ostatnich połączeń i odsłuchaj wiadomości pozostawione na automatycznej sekretarce. Dzięki aplikacji MyFRITZ! App możesz nawet uzyskać zdalny dostęp do urządzenia FRITZ!Box za pomocą smartfona lub tabletu.

Święty spokój

FRITZ!Box oferuje kompleksową ochronę przed atakami. Wstępnie skonfigurowana zapora ogniowa, funkcje filtrów i fabryczne szyfrowanie Wi-Fi zapewniają bezpieczne połączenia. Kontrola rodzicielska i dostęp do Internetu dla gości są oczywiście wliczone w cenę. 

Szyfrowana komunikacja przez VPN

Dzięki uznanemu standardowi branżowemu IPsec możesz utworzyć wirtualną sieć prywatną, aby połączyć się z urządzeniem FRITZ!Box lub siecią firmową. Ustawienia można skonfigurować w urządzeniu FRITZ!Box i przenieść na smartfony, tablety i komputery.

Gotowy na przyszłość dzięki IPv6

Oprócz IPv4 FRITZ!Box obsługuje protokół internetowy IPv6. IPv6 sprawia, że istniejące usługi są wygodniejsze i upraszczają wiele nowych aplikacji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jesteś gotowy na najnowsze technologie.

Mesh Wi-Fi z FRITZ!

Dzięki FRITZ! Twoje Wi-Fi rozrośnie się do dowolnego rozmiaru, jakiego potrzebujesz, za naciśnięciem jednego przycisku. Połącz FRITZ!Box z inteligentnymi wzmacniaczami FRITZ!Repeater i FRITZ!Powerline plus kombinacjami Wi-Fi, aby dostosować sieć domową do indywidualnych potrzeb i cieszyć się pełną wygodą sieci mesh dzięki FRITZ !. 

Dwuzakresowe Wi-Fi 5 + 4

FRITZ!Box wykorzystuje Wi-Fi 5 w paśmie 5 GHz i przesyła dane z prędkością do 866 Mbit / s. Jednocześnie wykorzystuje Wi-Fi 4 z prędkością do 450 Mbit / sw paśmie 2,4 GHz. Inteligentne automatyczne wyszukiwanie kanałów pomaga znaleźć optymalny kanał częstotliwości.

Wi-Fi dla gości

Zaoferuj swoim gościom prosty dostęp do Internetu. Dostęp gościa ma własny klucz sieciowy i nazwę. Możliwe jest utworzenie strony powitalnej dla klientów kawiarni lub gości w domu. Odwiedzający nie mają dostępu do sieci domowej, więc Twoje dane pozostają prywatne.

xFRITZ!Box jako prywatny hotspot

Używając routera FRITZ!Box jako hotspotu, możesz ograniczyć korzystanie z Internetu do przeglądania Internetu i poczty e-mail. Masz dziennik użytkowania, a Twoi goście korzystają ze zintegrowanego kodu QR, który ułatwia im łączenie się z Internetem.

 

Pełna kontrola Wi-Fi

Wi-Fi włączone czy wyłączone? Możesz zostawić to całkowicie zautomatyzowanej usłudze nocnej Wi-Fi lub zająć się tym samodzielnie za pomocą przycisku „WLAN” na swoim urządzeniu FRITZ!Box. Alternatywnie możesz używać FRITZ!Fon jako wygodnego pilota.

Bezpieczne fabrycznie

Każde urządzenie FRITZ!Box jest dostarczane z własnym kluczem sieciowym, aby chronić sieć przed nieautoryzowanym dostępem. Wszystkie sieci Wi-Fi, w tym dostęp dla gości, można zabezpieczyć własnym unikalnym kluczem.

Połączony w mgnieniu oka

Dzięki Wi-Fi Protected Setup (WPS) możesz natychmiast podłączyć nowe urządzenia bezprzewodowe. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS lub WLAN na FRITZ!Box i nowym urządzeniu - a zostanie ono bezpiecznie i automatycznie zarejestrowane w sieci.

Pełna łączność

FRITZ!Box jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi telefonami - telefonami analogowymi, faksami, telefonami IP i ISDN oraz systemami telefonicznymi. Wszystkimi podłączonymi urządzeniami można łatwo zarządzać za pomocą przyjaznych dla użytkownika menu.

Bezprzewodowa wolność dzięki DECT

Do stacji bazowej DECT można dodać maksymalnie sześć telefonów bezprzewodowych, a wszystkie rozmowy są chronione przez szyfrowanie fabryczne. FRITZ!Box wykorzystuje standard DECT i oferuje jeszcze wygodniejsze funkcje w połączeniu z FRITZ!Fon.

Automatyczna sekretarka z głosem na pocztę

Po aktywacji wbudowana automatyczna sekretarka przechowuje wiadomości głosowe i wysyła je do Ciebie e-mailem, umożliwiając w razie potrzeby oddzwonienie. Automatyczną sekretarkę można również ustawić tak, aby włączała się i wyłączała o określonych porach.

Wszystkie twoje kontakty zsynchronizowane

Możesz albo zapisać kontakty z książki telefonicznej w FRITZ!Box, albo użyć kontaktów już zapisanych w Google, Apple (iCloud) i innych dostawcach poczty e-mail. FRITZ!Box automatycznie synchronizuje wpisy, zapewniając ich stałą aktualność.

Wysyłaj i odbieraj faksy

Funkcja faksu routera FRITZ!Box eliminuje potrzebę korzystania z zewnętrznych faksów. W przyjaznym dla użytkownika menu możesz wstawić tekst i załączyć obraz. Przychodzące faksy będą przekazywane na Twój adres e-mail jako plik PDF.

Wykonywanie doskonałych połączeń telefonicznych HD

Ciesz się najwyższej jakości rozmowami telefonicznymi. Dzięki najnowocześniejszej technologii głosy brzmią tak wyraźnie i precyzyjnie, jakby druga osoba siedziała w tym samym pomieszczeniu. Zarówno FRITZ!Box, jak i FRITZ!Fon obsługują fabrycznie telefonię HD.

fritz.box - wszystko jest proste

FRITZ!OS to system operacyjny FRITZ!Box, którym można łatwo sterować za pomocą przeglądarki. Przyjazne dla użytkownika menu, łatwe do zrozumienia kreatory i opcjonalny tryb zaawansowany są przydatne we wszystkich scenariuszach.

Bezpłatne aktualizacje

FRITZ!OS jest stale rozwijany, aby zapewnić jeszcze większą wygodę i wydajność. Najnowsze osiągnięcia są dostępne do pobrania bezpłatnie, ręcznie lub poprzez automatyczną aktualizację. W ten sposób Twój FRITZ!Box jest zawsze aktualny.

Serwer multimediów zapewniający doskonałą rozrywkę

FRITZ!Box zarządza wszystkimi podłączonymi urządzeniami pamięci masowej USB i udostępnia ich zawartość w całej sieci. Serwer multimediów pozwala użytkownikom cieszyć się muzyką, zdjęciami i wideo na urządzeniach odtwarzających z obsługą sieci.

Inteligentny dom z FRITZ!

FRITZ!OS zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniami Smart Home. Włącz / wyłącz podłączone urządzenia za pomocą FRITZ!DECT 200, automatycznie lub zgodnie z harmonogramem. FRITZ!DECT 301 automatycznie i precyzyjnie zarządza temperaturą w pomieszczeniu. FRITZ!DECT 500 zapewnia doskonałe światło na każdą chwilę dnia, w tym kolor i ściemnianie, a czterokierunkowy inteligentny przełącznik FRITZ!DECT 440 to doskonały pilot do inteligentnego domu.

Maksymalna efektywność energetyczna

FRITZ!Box to inteligentne zarządzanie energią. Na przykład automatycznie zmniejsza moc nadajnika Wi-Fi, gdy wszystkie urządzenia są wylogowane. Oszczędza to energię i pieniądze.

Wsparcie dla DECT ULE / HAN FUN

DECT ULE / HAN FUN to niezależny od producenta standard dla urządzeń Smart Home. DECT ULE / HAN FUN jest dołączony do FRITZ!Box w momencie dostawy, umożliwiając integrację urządzeń Smart Home innych producentów w sieci domowej, np. Przełączników ściennych, czujników ruchu i styków drzwiowych.

Specyfikacja techniczna

Interfejsy

Gniazdo mini SIM (LTE 4G) modem kategorii 4)
Telefonia oparta na protokole IP
4 x gigabitowe porty LAN
Bezprzewodowy punkt dostępowy zgodny ze standardami IEEE 802.11ac, n, g, b, a
1 x szybki port USB do urządzeń pamięci masowej i drukarek
Zintegrowana stacja bazowa DECT dla maksymalnie sześciu telefonów bezprzewodowych
1 port a / b (TAE lub RJ11) dla telefonu analogowego, automatycznej sekretarki lub faksu

LTE (4G)

Router bezprzewodowy ze zintegrowanym modemem LTE (4G) kategorii 4 dla pasma FDD 1 (2,1 GHz), pasma 3 (1,8 GHz), pasma 5 (850 MHz), pasma 7 (2,6 GHz), pasma 8 (900 MHz), pasma 20 (800 MHz) i pasmo 28 (700 MHz)
Również dla pasma TDD 38 (2,6 GHz), 40 (2,3 GHz) i 41 (2,5 GHz)
Dostęp do Internetu również przez UMTS / HSPA + (3G) z prędkością do 42 Mbit / s
Możliwość podłączenia dwóch anten zewnętrznych przez złącza SMA

Internet

Router 4G LTE z firewallem / NAT, serwerem DHCP, klientem DynDNS, UPnP AV
Zoptymalizowany do przesyłania strumieniowego i telewizji internetowej, np. Disney +, Netflix itp.
Obsługuje IPv6
Zapora sieciowa Stateful Packet Inspection z udostępnianiem portów
Bezpieczny zdalny dostęp przez Internet dzięki VPN (IPSec)

Wi-Fi

Wi-Fi 5 (do 866 Mbit / s brutto, 5 GHz) i 4 (do 400 Mbit / s brutto, 2,4 GHz)
Kompatybilny z bezprzewodowymi 802.11g, b i a
Rozszerza sieć domową o Mesh Wi-Fi - po prostu połącz dwa lub więcej bezprzewodowych punktów dostępowych w jeden inteligentny system.
Podwójne Wi-Fi: jednoczesne korzystanie z pasm 5 GHz i 2,4 GHz
Bezpieczny przy dostawie dzięki szyfrowaniu WPA2
AVM Stick & Surf: automatyczne zabezpieczenie dla bezprzewodowego surfowania
Przycisk WLAN (ręczne włączanie / wyłączanie Wi-Fi)
Wi-Fi Protected Setup (WPS)
Dostęp dla gości Wi-Fi - bezpieczne surfowanie dla przyjaciół i gości
Automatyczny kanał Wi-Fi: automatyczne wyszukiwanie kanału Wi-Fi wolnego od zakłóceń
Tryb Green AP zapewnia optymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii

Telefonia

System telefoniczny do połączeń opartych na protokole IP
Zintegrowana stacja bazowa DECT dla maksymalnie sześciu telefonów bezprzewodowych
Transmisja głosu zaszyfrowana przy dostawie
1 port a / b (TAE lub RJ11) dla telefonu analogowego, automatycznej sekretarki lub faksu
Obsługuje telefonię HD, zapewniając naturalny dźwięk
DECT Eco: Sieć radiowa wyłącza się dla maksymalnej ergonomii
Pięć zintegrowanych automatycznych sekretarek, w tym przekazywanie wiadomości e-mail (głos na pocztę)
Funkcja faksu, w tym przekazywanie wiadomości e-mail (faks na pocztę)
Zarządzaj kontaktami telefonicznymi lokalnie lub online (Google, Apple itp.)
Lista połączeń, blokowanie numerów, numery szybkiego wybierania, numery wewnętrzne
Zasady wybierania numerów umożliwiające dostosowanie korzystania z określonych numerów
Przekierowanie połączeń, połączenia wewnętrzne, konferencje trójstronne, przekazywanie połączeń
Blokowanie połączeń, alarm, niania, rozmowy VIP i nie przeszkadzać
Obsługa systemów domofonowych
Telefonia internetowa zgodna z SIP zgodnie z RFC 3261
Rejestracja telefonów IP (LAN / Wi-Fi) zgodnych z SIP
FRITZ! App Fon do połączeń stacjonarnych za pośrednictwem smartfona

Wygoda sieci domowej

Serwer multimediów udostępnia urządzeniom w sieci domowej muzykę, zdjęcia i filmy (DLNA / UPnP AV)
Bezpieczny dostęp do własnego urządzenia FRITZ!Box z dowolnego miejsca dzięki MyFRITZ!
FRITZ! NAS - prosty, oparty na przeglądarce dostęp do wszystkich plików w sieci, niezależnie od miejsca ich przechowywania
Aplikacje sieciowe, takie jak telewizja internetowa, wideo na żądanie i streaming
Kontrola rodzicielska, usługa push, kontakty w chmurze, pamięć online
Dostęp dla gości: udostępniaj swoje połączenie internetowe przez LAN lub Wi-Fi
Obudź się w sieci LAN przez Internet
Obsługuje urządzenia zgodne z DLNA
Obsługuje również pamięć online, radio internetowe i podcasty
Udostępnianie danych znajomym jest proste i bezpieczne

FRITZ!OS

„fritz.box”: wielojęzyczny interfejs użytkownika, intuicyjna obsługa przez przeglądarkę internetową
Interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem smartfonów i tabletów (responsywny projekt)
Bezpłatne aktualizacje nowych funkcji i zabezpieczeń
Zaawansowany widok specjalnych opcji konfiguracyjnych, funkcja pomocy z wyszukiwaniem pełnotekstowym
Przydatne aplikacje FRITZ! Na smartfonie: aplikacja MyFRITZ! App dla FRITZ! wygodę w podróży, sprytny pomocnik Wi-Fi FRITZ! App WLAN i FRITZ! App Smart Home do intuicyjnej obsługi FRITZ! Inteligentny dom
Funkcje Smart Home zintegrowane z interfejsem użytkownika
Obsługa Smart Home dla urządzeń DECT ULE / HAN FUN
Urządzenia Smart Home można przełączać ręcznie i automatycznie zarówno w sieci domowej, jak i z Internetu

Zawartość Paczki

FRITZ!Box 6850 LTE
Zasilacz
Zewnętrzne anteny LTE
Kabel LAN o długości 1,5 metra
Szybka porada

Właściwości urządzenia

Wymiary (szer. X wys. X gł.): 208 x 150 x 37 mm
Zamontuj na ścianie lub umieść na dowolnej powierzchni, np. Stole lub półce
Średni pobór mocy: 6 watów

Gwarancja

5 lat gwarancji producenta dla klientów końcowych zgodnie z warunkami gwarancji

AVM
20002926

Konkretne referencje

MPN
20002926
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.