Szuflada mała 200 KER
search
  • Szuflada mała 200 KER
  • Szuflada mała 200 KER
  • Szuflada mała 200 KER
  • Szuflada mała 200 KER
  • Szuflada mała 200 KER
  • Szuflada mała 200 KER

Szuflada mała 200 KER

178,05 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

3-4 dni

Szuflada kasowa 200 KER przeznaczona do przechowywania pieniędzy oraz środków płatniczych, to wygodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa. Jej kompaktowe wymiary: nieco ponad 20 cm szerokości oraz niecałe 10 cm wysokości, sprawiają że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, szczególnie takie, gdzie przestrzeń robocza jest ograniczona.

Ilość
Dostępne

Poznaj kompaktową, solidną szufladę kasową 200 KER

200 KER to kompaktowa szuflada kasowa cechująca się elegancją. Została przeznaczona do przechowywania wszelkiego rodzaju środków pieniężnych oraz papierów wartościowych. Niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze, oszczędzając przestrzeń roboczą. Wykonana została z grubej stali walcowanej na zimno, co zapewnia wytrzymałość i odporność, a zamek zamykany na kluczyk, zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych wewnątrz pieniędzy i chroni przed dostępem niepowołanych osób.

Porządek i wygoda codziennej pracy

W celu utrzymania porządku i zapewnienia wygody urządzenie zostało wyposażone w 5 przegród na banknoty i 3 przegrody przeznaczone na monety. Pozostałe środki płatnicze jak bony, talony, czeki czy potwierdzenia płatności można przechowywać pod wyjmowanym organizerem na monety, co dodatkowo ułatwia otwór o szerokości 16 cm, eliminując konieczność otwierania szuflady.

Prostota działania

Model 200 KER wyposażony został w złącze RJ12, dzięki czemu możliwa jest współpraca z większością dostępnych na rynku urządzeń, jak kasy fiskalne, drukarki etykiet lub terminale POS. Poprawne działanie gwarantuje napięcie cewki wynoszące 6/12V. Szuflada kasowa charakteryzuje się konstrukcją przemyślaną tak by maksymalnie wpłynąć na komfort codziennego korzystania. Lekkie i płynne otwieranie oraz wysuwanie sprzęt zawdzięcza wałkom z tworzywa sztucznego, umieszczonym na szynach.

Otwieranie na trzy sposoby

Zaletą szuflady jest możliwość otwarcia na trzy sposoby: kluczykiem dołączonym do zestawu, zdalnie, za pomocą podłączonego urządzenia (np. kasy fiskalnej), nadając odpowiednią komendę lub wykorzystując tryb awaryjny, poprzez dźwignię umieszczoną pod spodem szuflady.

W skład zestawu wchodzi:

Szuflada kasowa z przegrodami na pieniądze, dwa kluczyki do zamka, kabel z wtyczką RJ12, instrukcja obsługi

HD-KER20

Arkusz danych

Kolor
czarny
Złącza komunikacyjne:
RJ12
Sterowanie szufladą:
6/12 V
Szerokość:
205 mm
Wysokość:
95 mm
Głębokość:
300 mm
Waga:
1.8 kg
Pojemniki na bilon:
3
Pojemniki na banknoty:
5

Konkretne referencje

EAN13
5907614660987
MPN
HD-KER20

Może Ci się również spodobać

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.