• Zapytaj o dostępność
Aplikacja PAYTEL LightPOS
search
  • Aplikacja PAYTEL LightPOS
  • Aplikacja PAYTEL LightPOS

Aplikacja PAYTEL LightPOS

LightPOS to nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które zamieni telefon lub tablet w terminal płatniczy i umożliwi przyjmowanie płatności zbliżeniowych w każdym miejscu, o dowolnej porze!

Ilość

Jeżeli szukasz terminala kart płatniczych skontaktuj się z naszym handlowcem po ofertę. Już teraz możesz skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa i cieszyć się terminalem od 0 zł miesięcznie.

Poznaj aplikację LightPOS nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które zamieni telefon lub tablet w terminal płatniczy i umożliwi przyjmowanie płatności zbliżeniowych w każdym miejscu, o dowolnej porze!

Od teraz każde urządzenie z systemem Android (telefon lub tablet), w wersji 6.X lub nowszej, wyposażone w moduł NFC i mające dostęp do internetu oraz usług Google, da możliwość przyjmowania płatności zbliżeniowych. Akceptowane są transakcje płatnicze dokonywane kartami Visa i Mastercard, a także urządzeniami z włączoną usługą Apple Pay lub Google Pay.

 

PAYTEL LightPOS

Dlaczego warto?

Komfort i łatwość użytkowania
Nieograniczona mobilność
Możesz przyjmować płatności kartą, telefonem lub zegarkiem z modułem NFC
Zaakceptujesz płatności w każdej kwocie, a przy transakcjach powyżej 100 zł klient wprowadzi PIN na ekranie Twojego urządzenia
Niski koszt przeprowadzenia transakcji
Całkowicie za darmo przez 5 miesięcy w Programie Polska Bezgotówkowa
Zdalne i szybkie wdrożenie
Stawia na ekologię: brak papierowych wydruków
Umożliwia prowadzenie biznesu w każdym miejscu
Planowana integracja z kasami fiskalnymi

PayTel LightPOS posiada możliwość integracji z innymi aplikacjami, co usprawni obsługę klientów, bez konieczności ponawiania tej samej operacji w dwóch lub więcej aplikacjach. Wywoływanie płatności z innej aplikacji bez wątpienia jest rozwiązaniem ułatwiającym codzienną pracę.

PayTel LightPOS nie wymaga posiadania dodatkowego urządzenia, co przekłada się na łatwość i mobilność obsługi klienta. Z uwagi na innowacyjność produktu, aplikacja wymagała zaawansowanych norm bezpieczeństwa.

Aplikacja PayTel LightPOS posiada najwyższe standardy zabezpieczeń. Gwarancję niezawodności i najwyższą jakość obsługi każdej transakcji potwierdzają certyfikaty uzyskane od największych i najważniejszych organizacji płatniczych w Polsce: Visa i Mastercard. Rozwiązane to jest zgodne z Visa Sensory Branding i Mastercard Sonic, co daje kupującym poczucie pewności i bezpieczeństwa podczas dokonywania płatności zbliżeniowych.

Aplikacja PayTel LightPOS od PayTel jest dostępna w Programie Polska Bezgotówkowa. Po spełnieniu określonych przez Fundację warunków, użytkownik może korzystać z aplikacji całkowicie za darmo przez 5 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu 42 tys. zł.

PAYTEL LightPOS

PayTel LightPOS to aplikacja, która dodaje do Twojego przenośnego urządzenia z dostępem do Internetu (smartfon lub tablet) funkcję przyjmowania płatności zbliżeniowych. Tym samym zmienia Twoje urządzenie w mobilny terminal płatniczy!

PayTel LightPOS posiada certyfikację do pracy na urządzeniach z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej, posiadające moduł NFC (Near Field Communication), usługi Google oraz dostęp do Internetu.

Aplikacja jest dostępna w Programie Polska Bezgotówkowa, co oznacza, że po spełnieniu określonych przez Fundację warunków, można korzystać z aplikacji PayTel LightPOS całkowicie za darmo przez 5 miesięcy.

Aplikacja pozwala na wykonywanie transakcji sprzedaży, unieważnień transakcji oraz zwrotu.

Rozwiązanie polecane jest w szczególności w:

branży usługowej,
branży kurierskiej,
małych punktach mobilnych,
sektorze usług drobnych freelancerów.

PAYTEL
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.