• Zapytaj o dostępność
Drukarka fiskalna NOVITUS HD E z wyświetlaczem wolnostojącym
search
  • Drukarka fiskalna NOVITUS HD E z wyświetlaczem wolnostojącym
  • Drukarka fiskalna NOVITUS HD E z wyświetlaczem wolnostojącym
  • Drukarka fiskalna NOVITUS HD E z wyświetlaczem wolnostojącym
  • Drukarka fiskalna NOVITUS HD E z wyświetlaczem wolnostojącym

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E z wyświetlaczem wolnostojącym

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną, wyświetlacz z animacjami, obcinak, 1.000.000 PLU, 1x LAN, 2x RS-232, 1x USB, 1x Szuflada pasywna

Ilość

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to rozbudowana technologicznie drukarka fiskalna z kolorowym, z wolnostojącym wyświetlaczem TFT wyświetlającym nazwy sprzedawanych towarów do 60 znaków lub dowolne animowane grafiki, filmy i reklamy w trybie High Color. 

Największym atutem urządzenia jest wolnostojący wyświetlacz, którego długi przewód łączący pozwala na ustawienie wyświetlacza w znacznej odległości od drukarki (do 1,25 m).

Ponadto w drukarce NOVITUS HD E zastosowano funkcję elektronicznej rejestracji kopii paragonu, co ma znaczący wpływ na redukcję kosztów eksploatacji urządzenia. Drukarka wykorzystuje tylko jedna rolkę papieru, ponieważ kopia paragonów zapisywana jest na karcie SD. Pojemność karty SD jest na tyle duża by pomieścić dane z kilkuletniej pracy drukarki. Ponadto dostęp do zapisanych na karcie SD danych jest niezwykle prosty. Zapisane dane można odczytać na standardowym komputerze PC lub sporządzić z nich pożądane raporty.

Bazie informacji o każdym z możliwych miliona sprzedawanych towarów wraz z historią zmiany stawki VAT przechowywana jest w drukarce. Pozwala to na niezaburzona pracę drukarki oraz uniknięcie tzw. „schodka podatkowego” blokującego w innych drukarkach sprzedaż towarów.

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E została wyposażona w precyzyjną, 8-mio przyciskowa, podświetlana klawiaturę. 

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza drukarka z kolorowym wyświetlaczem (4,3") klienta, pozwalającym na wyświetlanie wyraźnych, zwracających uwagę komunikatów oraz grafiki w trybie High Color. Drukarka posiada aż 100MB wewnętrznej pamięci przeznaczonej do przechowywania dowolnie zaprojektowanych przez użytkownika plików graficznych. Do indywidualnych preferencji użytkownika można także dostosować kolorystykę. Co więcej istnieje możliwość dostosowania harmonogramu wyświetlania animacji lub wyświetlanie ich z poziomu aplikacji, po zakończeniu paragonu. 

Drukarka NOVITUS HD E wykorzystuje mechanizm drukujący japońskiej firmy Citizen, który oprócz paragonów może drukować również faktury VAT.Wydruki zawierające do 100 pozycji drukowane są papierze o szerokości 57 lub 80 mm za pomocą kilku rodzajów czcionek, a czas drukowania to 5,5 sekundy. Maksymalna ilość towarów na jednym paragonie to 255. Paragon jest odcinany za pomocą profesjonalnego obcinacza papieru. Wymiana rolki papieru w drukarce fiskalnej NOVITUS HD E jest jeszcze prostsza niż zwykle, a to za sprawą zastosowania w niej mechanizmu działającego na zasadzie "wrzuć i pracuj". 

Paragony mogą zawierać nawet do 60 znaków, a każdy z towarów może być opatrzony dodatkowym opisem lub kodem kreskowym, co znacząco ułatwia identyfikację. Istnieje także możliwość wzbogacenia paragonu znakiem graficznym (np. logo firmy). Ponadto każdy paragon może zostać opatrzony kod kreskowy lub kod 2D identyfikującymi paragon w systemie. Część niefiskalna paragonu świetnie sprawdzi się wykorzystywana w celach marketingowych. Oprócz paragonów, dzięki drukarce fiskalnej można generować także faktury VAT. 

Drukarka NOVITUS HD E umożliwia drukowanie różnych tekstowo-graficznych dokumentów niefiskalnych. Wydruki są estetyczne oraz czytelne dzięki zastosowaniu w drukarce najnowocześniejszych technologii. Drukarka fiskalna umożliwia również przeplatanie tekstu grafiką w granicach dopuszczanych przez przepisy.

Komunikację z drukarką fiskalną NOVITUS HD E z systemem komputerowym ułatwiają nowoczesne oraz tradycyjne złącza: jeden z dwóch RS232, dwukanałowe złącze USB lub połączenie ethernetowe. Logiczny port PC2 pozwala na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji, systemami monitorującymi oraz innymi rozwiązaniami sprzedażowymi. Na podłączenie do drukarki takich urządzeń jak waga czy terminal pozwala tunelowanie transmisji.  Czytelny protokół NOVITUS XML oraz inne najbardziej popularne na polskim rynku protokoły komunikacyjne gwarantują niezawodną komunikację drukarki z PC. Dodatkowo drukarka posiada detekcję wpięcia przewodu komunikacyjnego oraz  wbudowany serwer www, który umożliwia zdalną konfigurację. 

Dodatkowo drukarka posiada zasilanie akumulatorowe, które w przypadku braku zasilania zewnętrznego, można drukować paragony np. z laptopa oraz wykonać żądane raporty. Drukarka może także sterować szuflada na pieniądze napięciem od 6 do 24V.

Novitus HD E WW

Arkusz danych

Przeznaczenie:
praca stacjonarna w sklepach, marketach, hipermarketach, hurtowniach, salonach sprzedaży
Liczba towarów:
1000000
Liczba stawek PTU:
7
Liczba grup towarowych:
bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
Liczba kasjerów:
bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
Rabaty/narzuty:
tak, do pozycji i do całego paragonu
Opakowania:
bez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
Nazwa towaru:
60 znaków + 3 linie opisu towaru
Nośnik kopii elektronicznej:
karta Novitus SD
Rodzaj mechanizmu drukującego:
termiczny, jednostacyjny, typu "clamshell"
Typ mechanizmu drukującego:
CITIZEN CT-S601
Szerokość papieru:
57 mm lub 80 mm. Długość rolki do 100 mb
Rodzaj klawiatury:
switchowa
Liczba klawiszy:
8 + wyłącznik zasilania
Wyświetlacz klienta:
TFT 4,3”, 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy, zintegrowany lub wolnostojący
Wyświetlacz operatora:
wspólny z wyświetlaczem klienta
Złącza komunikacyjne:
2 x RS232, 1 x USB (dwukanałowe), 1 x LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami:
komputer, laptop, monitor wydruku, monitoring, system nadzoru itp.
Sterowanie szufladą:
tak, 6 - 24V
Zasilanie sieciowe:
zasilacz zewnętrzny 230 V / 24V, 2.1 A
Zasilanie awaryjne:
wbudowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah
Szerokość:
178 mm
Wysokość:
350 mm
Głębokość:
190 mm
Waga:
4 kg
Typ:
drukarka fiskalna stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu

Konkretne referencje

MPN
Novitus HD E WW

Może Ci się również spodobać

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.