• -8,13 zł
  • Zapytaj o dostępność
Router AVM FRITZ!Box 4020 xDSL
search
  • Router AVM FRITZ!Box 4020 xDSL
  • Router AVM FRITZ!Box 4020 xDSL
  • Router AVM FRITZ!Box 4020 xDSL
  • Router AVM FRITZ!Box 4020 xDSL
  • Router AVM FRITZ!Box 4020 xDSL

Router AVM FRITZ!Box 4020 xDSL

194,31 zł
186,18 zł Zaoszczędź 8,13 zł
Netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Router FRITZ!Box 4020 to najmniejszy router, dzięki któremu możliwe jest szybkie połączenie Internetowe w bezpiecznej sieci domowej. Połączenie z Internetem LTE lub HSPA możliwe jest przy użyciu modemu USB. Mimo niewielkich rozmiarów FRITZ!Box 4020 mieści wszystkie funkcjonalności gwarantowane przez system FRITZ!OS.

Ilość
Zapytaj o dostępność

FRITZ!Box 4020 to niewielkich rozmiarów router wyposażony w port WAN dzięki czemu doskonale nadaje się do podłączenia do istniejącej sieci lub modemu dostarczanego przez operatora. Użytkownicy modemów komórkowych mogą skorzystać z możliwości podłączenia ich do portu USB w routerze. Urządzenia w sieci lokalnej mogą łączyć się z Internetem przez sieć bezprzewodową WLAN N o prędkości 450 Mbit/s oraz korzystając z 4 portów LAN. Jak wszystkie routery FRITZ!Box producent oferuje na sprzęt aż 5 lat gwarancji.

Łącza Port WAN, modemy komórkowe USB
Wi-Fi WLAN N 2,4 GHz (450 Mbit/s)
Porty LAN 4x Fast Ethernet
Porty USB Tak, 1x USB 2.0
Sieć dla gości Tak
PN Tak, do 12 tuneli VPN IPSec

Router do zewnętrznego modemu

FRITZ!Box 4020 dzięki portowi WAN pozwala na podłączenie do istniejącej sieci lokalnej, modemu operatora, a dzięki wyposażeniu w port USB daje możliwość połączenia z sieciami komórkowymi poprzez modemy LTE/3G/2G. FRITZ!Box 4020 jest najmniejszym routerem FRITZ!, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdej lokalizacji. Wydajna sieć domowa

Wszystkie urządzenia w sieci domowej mogą łączyć się z Internetem poprzez szybki WLAN N, działający z prędkością do 450 Mbit/s. Funkcja automatycznego wyboru kanału bezprzewodowego (autochannel) sprawia, że router automatycznie dobiera optymalne parametry sieci bezprzewodowej. 4 porty LAN Fast Ethernet dają możliwość podłączenia urządzeń takich jak komputery PC, konsole do gier czy drukarki sieciowe.

Bezpieczny Internet

Urządzenia FRITZ!Box projektowane są ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo użytkowników sieci. Wbudowany firewall z funkcją Stateful Packet Inspection zabezpiecza urządzenie przed atakami z zewnątrz. Sieć dla gości pozwala na udostępnianie połączenia z Internetem bez konieczności dawania korzystającym z niej dostępu do głównej sieci w domu.

Nad bezpieczeństwem użytkowników sieci czuwa również funkcja kontroli rodzicielskiej, która pozwala na tworzenie czarnej i białej listy stron internetowych, stosowanie filtrów i ograniczanie godzin przeznaczonych na surfowanie. Multimedia z FRITZ!

Po podłączeniu do routera pamięci USB, zgromadzone na niej zdjęcia, muzyka i filmy stają się dostępne dla znajdujących się w sieci domowej urządzeń obsługujących standard UPnP AV. W połączeniu z usługą MyFRITZ.net użytkownicy mają możliwość wysyłania plików przez Internet bezpośrednio z routera za pomocą prywatnej chmury. 

MESH - WiFi do rozmiaru S do XL

Dzięki technologii MESH sieć domowa powiększa się dokładnie do takich rozmiarów, jakich potrzebujesz:

S - mniejsze i średnie mieszkania jednopiętrowe
L - średniej wielkości mieszkania/domy, maksymalnie dwupiętrowe
XL - lub więcej: duże wielopiętrowe mieszkania/domy Kolejna wielka rzecz - już dostępna z FRITZ!

Najwygodniej z Internetu w domu korzysta się bezprzewodowo! Ale czasem w niektórych pomieszczeniach zasięg sieci WiFi jest słaby. Rozwiązaniem w tym przypadku jest sieć MESH. Ta zupełnie nowa technologia jest obecnie głównym tematem w sieciach domowych. Dobra wiadomość jest taka, że już ją masz z produktami FRITZ!

MESH - co to naprawdę oznacza?

Czasami jedna sieć bezprzewodowa nie jest wystarczająco silna dla całego domu. Odbiór może być słabszy lub w niektórych pomieszczeniach może wystąpić jego zanik. Sieć siatkowa wykonuje następujące czynności: wiele punktów dostępowych generuje wiele sieci bezprzewodowych WiFi, które są łączone, tworząc pojedynczą, wspólną, zamkniętą sieć. Cała tak stworzona sieć WiFi ma tylko jedną nazwę i hasło, urządzenia końcowe, na przykład smartfon, tablet, laptop itp, przełączają się automatycznie między nadajnikami sieci, bez wiedzy i ingerencji użytkownika.

Dzięki sieciom siatkowym łatwo można cieszyć się wysokimi prędkościami podczas surfowania, przesyłania strumieniowego video lub grania - bez problemu nawet w najodleglejszych zakątkach każdego pomieszczenia. 

FRITZ! + FRITZ! = MESH

Sercem Twojej sieci MESH jest zawsze Twój FRITZ!Box. Jeśli chcesz, możesz łatwo dodać kolejne urządzenia:

FRITZ! WLAN Repeater zapewniają jeszcze większy zasięg sieci bezprzewodowej WiFi.
Urządzenia FRITZ! Powerline obsługujące WiFi wykorzystują instalację elektryczną jako dodatkową autostradę danych.
Urządzenia synchronizują się między sobą automatycznie - nie musisz nic robić.

Wszystko w zasięgu wzroku i kilku kliknięć.

Przegląd sieci domowej został poszerzony o grafikę przeglądową sieci MESH, gdzie widać aktywne urządzenia FRITZ! oraz urządzenie, przez które połączone są smartfon, tablet, laptop czy konsola do gier.

Chcesz zaoferować swoim gościom szybki dostęp do internetu, bezpiecznie oddzielony od sieci domowej? FRITZ!Hotspot sprawia, że wystarczy zaledwie jedno kliknięcie. Podobnie można automatycznie wyłączać sieć WiFi w nocy dla wszystkich urządzeń FRITZ!

MESH to słowo kryje w sobie wiele.

Band Steering - urządzenia WiFi typu Dual-Band automatycznie łączą się z mniej obciążonym w danym momencie zakresem częstotliwości WiFi

Cross Band Repeating - w przypadku wzmacniaczy FRITZ!WLAN Repeater zawsze wykorzystuje zakres WiFi zapewniający najszybsze połączenie

Optymalizacje IPTV oraz streamingu - zapewnia nieprzerwanie przyjemność oglądania filmów i słuchania muzyki

Beamforming - anteny wysyłają sygnał dokładnie w kierunku urządzeń końcowych - zapewniając jeszcze większy zasięg i prędkość

Specyfikacja produktu
 
Łącza Port WAN, modemy komórkowe USB
Sieć bezprzewodowa WLAN N 2,4 GHz (450 Mbit/s)
Porty LAN 4x Fast Ethernet (10/100 Base-T)
Porty USB 1x USB 2.0
Sieć dla gości Tak
Serwer multimediów (UPnP AV) Tak
Sieć dla gości Tak
VPN IPSec Tak (do 12 tuneli)
Kontrola rodzicielska Tak
Gwarancja 5 LAT
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 166 x 120 x 48 mm
Pobór mocy 2-7 W
AVM
20002744

Arkusz danych

Szerokość:
120 mm
Wysokość:
48 mm
Głębokość:
166 mm
Obsługa modemów USB 3G/4G
Tak
Pasmo WLAN
WLAN 2,4 GHz
Port WAN
Tak
Standard WLAN
802.11g, b, a, n (450 Mbit/s)
Szyfrowanie WLAN
WEP / WPA / WPA2 / + PSK
Porty Ethernet
4 porty Fast Ethernet (100 Mbit/s)
Porty USB
1 Port USB 2.0
Serwer multimediów
Tak
NAS/Dysk sieciowy
Tak
Centralka telefoniczna/PBX
Nie
VPN IPSec
Tak
WLAN dla gości
Tak
Baza DECT
Nie
Porty analogowe
Brak
Porty ISDN
Brak
Smart Home
Nie
Automatyczna sekretarka
Nie
Fax-To-Mail
Nie
Kontrola rodzicielska
Tak
Obsługa HD Voice
Nie

Konkretne referencje

EAN13
4023125027505
MPN
20002744
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.